فلزیاب Ajax Omega امگا اکنون یافتن و حفر چاه های آب زیرزمینی آسان تر و مطمئن تر است……

فلزیاب دستگاه امگا اولین آشکارساز دوربرد در سطح جهان است که مکان های آب زیرزمینی را شناسایی و مکان یابی می کند. اگر کشاورز هستید یا در حفاری چاه کار می کنید، امگا راه حل مناسبی برای رفع مشکلات کم آبی و مشکلات حفاری تصادفی آب است که بدون هیچ سود کمی هزینه زیادی را صرف می کند.

توجه: تمامی محصولات AJAX دارای دو سال گارانتی می باشند.

OMEGA به سطوح پیشرفته ای از فناوری ها برای شناسایی و مکان یابی مکان های آب زیرزمینی با دقت بسیار مجهز است. این دستگاه دارای عملکردهای پرظرفیتی است که کاربر را قادر می سازد تا در زمان و تلاش کمتری فرآیند اکتشاف آب را به پایان برساند.

 • این دستگاه یک رابط جستجوی یکپارچه را در اختیار کاربر قرار می دهد که مسیر دقیق هدف و سیستم های تعادل هوشمند را برای حمل دستگاه و مقصد شما بر روی دستگاه نشان می دهد، این دستگاه واقعاً شبیه هیچ ردیاب آب دیگری نیست، بدون هیچ رقیبی بهترین است. ، می توانید آب های زیرزمینی را از طریق 3 سیستم پیشرفته بررسی و شناسایی کنید که به شما اطمینان و قدرت شناسایی مکان های اهداف خود را می دهد.
 • فلزیاب Ajax Omega امگا
  فلزیاب Ajax Omega امگا
 • دستگاه دارای 3 سیستم تشخیص است:
 1. سیستم تشخیص دوربرد (دستی)
 2. سیستم تشخیص دوربرد (اتوماتیک)
 3. سیستم تأیید ژئوفیزیک

سیستم های پیشرفته تشخیص و اکتشاف آب زیرزمینی، ترکیب بیش از یک تکنیک و سیستم در یک دستگاه برای به دست آوردن نتایج قابل اعتماد.

طراحی مدرن و منحصر به فرد، که به شما قدرت و اعتماد به نفس می دهد تا کاوش های خود را به راحتی انجام دهید، دارای راحتی در تشخیص، وزن سبک و سهولت استفاده است.

این دستگاه به طور کامل ساخته و طراحی شده و تمامی قطعات و اجزای آن از طریق کارخانه Ajax for Metal Detectors برای تکنیک های تشخیص و بدون استفاده از قطعات خارجی ساخته شده است که به دستگاه کارایی، اطمینان و کیفیتی بی نظیر می بخشد.

طراحی با کیفیت بالا برای کار در شرایط سخت و مقاوم در برابر سر و صدای محیط اطراف طراحی شده است.

صفحه نمایش رنگارنگ برای نمایش نتایج و تنظیمات در اندازه 5 اینچی، به کاربر این امکان را می دهد تا تنظیمات کلی دستگاه را کنترل کند و نتایج و ویژگی های جستجو را نشان دهد.

رابط ها و برنامه های ایده آلی که به شما کنترل دقیق و سهولت استفاده از دستگاه را در حین جستجو می دهد.

محل اصلی باتری در داخل دسته حمل دستگاه قابلیت باز و بسته شدن دارد که در صورت آسیب دیدن باتری بدون نیاز به باز کردن قاب اصلی دستگاه به راحتی تعویض می شود.

قدرت اولیه به دستگاه اجازه می دهد تا 5 ساعت کار مداوم در حداکثر سطح صدا و سطوح نور پس زمینه صفحه جستجو کار کند.

خروجی هدفون، که به شما امکان می دهد نتایج جستجو و هشدارهای واضح را با نتایج صوتی راحت و متنوع در MP3 و WAVES بشنوید.

خروجی شارژر که امکان شارژ سریع و هوشمند باتری را برای عملکرد بالا و شارژ مناسب فراهم می کند.

سوکت شبکه ورودی سیستم‌های جستجوی چند وظیفه‌ای، از طریق آن می‌توانید سیستم مورد نظر خود را انتخاب کنید، دارای مکانیزم مکانیکی پیچیده برای جداسازی و نصب حسگر جستجو بدون هیچ تلاش و زمان است.

رابط کلیدهای کنترل، ضد ضربه و رطوبت با فشار دادن دکمه ها کار می کند که کنترل کامل برنامه و تنظیمات دستگاه را بر روی صفحه نمایش به شما می دهد.

 • شرکت فلزیاب کاوش اماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی میباشد  شرکت کاوش با 20 سال سابقه درخشان سعی دارد با ارسال به سراسر نقاط  دنیا  وگارانتی  و خدمات  پس از فروش  واموزش و تست  در زمین  به شما عزیزان  خدمات ارائه  میدهد.
 • برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید .
 • 09122200779
 • لطفا صفحه اینساگرام مارا دنبال کنید.
 • Faraz_felezyab@
 • Felezyab_faraz1992@