ZW100
ZW100

ویژگی دستگاه فلزیاب  ZW100:

سوپرسنسورتصویربرداری زیزمین برای فلزات پنهان شده و حفره ها و تونل ها وغارها

دارای دوسنسور  بسیار قوی ودرایور هوشمند دوگانه برای تشخیص تمام داده ها و پردازش آنها

تصاویر اسکن شده ی فلزات و حفره ها با وضوح  تصاویر دوبرابر قوی تر از تک سنسور میتوان دریافت کرد .

محصول  جدید شرکت ال جی ام الکترونیک آمریکا ساخت 2020 است .

دارای دو سنسور فوق العاده پیشرفته هوشمند جهت تشخیص انواع خاکها و لایه های زمین وانواع ناهماهنگی موجود درزیر خاک ک توسط دست انسان انجام  شده .

تصاویر اسکن سازی شده را باوضوح بالاتر وپردازش 3بعدی آن در عین واحد ودرهنگام دریافت میتوانید ببینید و همزمان که حرکت میکنید میتوانید داده ها را به صورت شبیه سازی شده ببینید که اسکن لایو نامیده میشود .

عمق کاوش 6متر و حداکثر  4متر قابلیت کاوش  در تمامی زمینهای ایران از قبیل کوهستانی ،جنگلی و کشاورزی خیس مرطوب شوره زار آهکی و معدنی یکسال گارانتی و 5سال خدمات پس از فروش و خدمات ما با موفقیت شما به  نحو احسنت انجام میشود.

دارای کیف شارژر و 12ماه گارانتی و تست و آموزش است .

هر شخصی که تصمیم به خرید دستگاه دارد  نباید از فرد خریداری کند بلکه باید از فروشگاه وشرکت معتبر خریداری شود تا از خزید مطمعین باشند و به هرکسی اعتماد نکنند و با گارانتی  و خدمات پس از فروش دستگاه بخرند .

شرکت فلزیاب کاوش با 20سال سابقه درخشان در زمینه فروش فلزیاب و طلایاب و گنجیاب و…برای شما عزیزان بهترین ها  شامل خدمات پس از  فروش و  گارانتی بهمراه  اموزش  جداگانه برای شما با محصولات با کیفیت و بهترین خدمات را در نظر گرفته است برای خرید دستگاه های فلزیاب و مشاوره از کارشناسان ما لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس:

09122200779

لطفا از پیج اینستاگرام ما دیدن کنید.

Faraz_felezyab@

felezyab_faraz1992@

felezyab_germany121@

talayab121@

کانال تلگرام :

fgm133@