SENSOR-SCSN

Sensor
SENSOR-SCSN

ویژگی سنسورهای اسکنر SENSOR-SCSN :

سنسور اسکنر قادر به تصویربرداری از اعماق زمین هستند .

سنسورها بسته به میزان قدرت دریافتی خود در اعماق زمین نفوذ دارند و همینطور رزولیشن تصویر برداری و کیفیت آنها با یکدیگر تفاوت دارند .

سنسورها دارای تکنیک های مختلفی برای تصویربرداری هستند .

 

ازجمله بهترین سنسورهای تصویر برداری از اعماق زمین به سنسورهای اسکنرهای شرکت okm یا شرکت متال یا fgm الکترونیک اشاره کرد که در صنعت فلزیابی و دفینه در شرکت های صاحب صنعت ازآنها استفاده میشود.

سوپرسنسوربا قدرت بیشتری از سنسورهادر سیستم های قدرتمند و پیشرفته استفاده می شود و همینطور مولتی سنسور از انها قوی تر میباشند و میتوانند در عماق بیشتری نفوذ کنند و از انها با کیفیت یشتری ارائه دهد.

سنسورها و یا سوپرسنسورها ویا مولتی سنسورها قابل نصب بر روی کلیه فلزیاب و سیستم های دفینه یابی میباشند و برخی از سنسورها مانند لایو سنسور و یا ویدیو سنسور ها که جدید وارد بازارشده اند دارای کیفیت فیلم برداری با قدرت بسیاربالایی در کیفیت و عمق نیز هستند .

سنسور،مولتی سنسور ،سوپرسنسور ،ویدیو سنسور .

شما میتوانید با سنسورهای  Sensor جی پی ار یا مگنتیک فلزات قدیمی  و یاحفره ها ویا سنگ چین ها ویا دیواره های خشتی و یادیواره های ساروچی  و خاک دست خورده تشخیص دهید و عمق و حجم هدف را تقریبی به دست اورد .

12ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش.

دارای کتابچه راهنمای فارسی بصورت کامل و رایگان.

اموزش به صورتی که شما را از اپراتور مبتدی به حرفه ای تبدیل میکند .

شرکت راد فلزیاب با 20سال سابقه درخشان در زمینه فروش فلزیاب و طلایاب و گنجیاب و…برای شما عزیزان بهترین ها  شامل خدمات پس از  فروش و  گارانتی بهمراه  اموزش  جداگانه برای شما با محصولات با کیفیت و بهترین خدمات را در نظر گرفته است برای خرید دستگاه های فلزیاب و مشاوره از کارشناسان ما لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس:

09122200779

از پیج اینستاگرام ما دیدن کنید.

Faraz_felezyab@

felezyab_faraz1992@

felezyab_germany121@

talayab121@

کانال تلگرام :

fgm133@