نشانه تمساح بعنوان نماد رهبری و افراد موفق را به تصویر کشیده است. (افرادی قوی ، ساکت ، حیله گر و بی باک) موقعی که در اراضی با یک نشانه تمساح روبرو شدید کلمات کلیدی که باید به آنها دقت کنید اینها هستند.نماد تمساح |فلزیاب|09122200779

نشانه تمساح  در گنج یابی :

این نماد بسیار نادر است و در کشور ایران بسیار کمیاب است و زمانی که نماد تمساح را دیدید باید به دقت آن را مورد بررسی قرار دهید تا اطمینان پیدا کنید که طبیعی نیست و یک نفر این نماد را تراشیده است. از ویژگی های تمساح شکار با دقت و حوصله بسیار است پس شما زمانی که به دنبال دفینه ای هستید که در آن آثار و نشانه تمساح  وجود دارد باید کمی حوصله به خرج دهید تا به هدف برسید.

نماد تمساح همواره یکی از بهترین نماد های دنیای گنج های باستانی می باشد این نماد در طبیعت به وفور یافت میشود  اما توجه داشته باشید که این نماد همواره نماد گنج نمی باشد و در برخی موارد مشاهده شده این نماد یک نماد تقلبی میباشد که فقط درباره گمراه کردن فرد کاوشگر استفاده می شده.  این نماد ممکن است که دارای تله هایی باشد که در کسری از دقیقه میتواند شما را به کام  مرگ بکشاند.

 

پس هرگاه به این نماد در طبیعت برخورد کرید خود نماد را مورد بررسی قرار ندهید و به دنبال یک نماد تکمیل کننده در اطراف  در اطراف نماد تمساح باشید.

در برخی موارد مشاهده شده که وقتی در اطراف محل تمساح چشمه ای وجود داشته باشد  ممکن است گنجینه در درون آب مخفی شده باشد یا در در کنار رودخانه یا چشمه نماد دیگری وجود دارد که این نماد را تکمیل میکند نشان دوم معمولا به شکل حیوان دیگری می باشد که با توجه به آن نماد  میتوانید به دفینه دست یابید.

در صورتی که مطمئن شدید که آثار و نشانه تمساح را پیدا کرده اید در جهتی که تماسح به آن نگاه می کند به دنبال تپه ای باشید که در آن تپه، گنجینه ای بزرگ وجود دارد که با سختی به آن دست پیدا خواهید کرد. در صورتی که سر سوسمار به تنهای بر روی سنگ یا صخره هک شده بود به دنبال نماد دیگری مانند جوغن و یا چیزی شبیه به آن باشید که اطراف آن چاهی وجود دارد که دفینه در آن چاه قرار دارد.

در کاوش چاه بسیار دقت نمایید و حتی دیوار چاه را مورد بررسی قرار دهید تا به دفینه دست پیدا کنید. در صورتی که نشانه تمساح یا شبیه آن مشاهده کردید شما می توانید جهت یافتن سریع تر و راحت تر هدف از دستگاه های فلزیاب و گنج یاب استفاده نمایید.

سنگ تمساح معمولاً یکی از بزرگترین و برترین نشانه ها در عصر باستان میباشد این نشانه به وفور در طبیعت یافت میشود اما مراقب باشید همه این نشانه‌ها نشان از گنج نیستم و اکثر آنها نشان از تله های مخوف و مرگبار هستند.

معمولاً باعث مرگ نسبی کاوشگر می شود سعی کنید هر موقع این نشانه را در طبیعت یافت دید خود نشانه را جستجو نکنید در اطراف آن حتماً باید چشمه یا علامت دیگری باشد کنید از یک کارشناس خبره در محل حتما بهره ببرید زیرا تفسیر نشانه ها با توجه به نوع و محل متفاوت می باشد و تنها به تفسیر نشانه های اینترنتی و بسنده نکنید این نشان معمولا با دعا طلسم می شدند ممکن است طلسم به صورت علوم غریبه باشد.

شرکت راد فلزیاب:

در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی،ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت راد فلزیاب انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت راد فلزیاب به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن تماس: 09122200779