ویژگی های فلزیاب روور سی OKM Rover C4 اسکنر زمینی سه بعدی 

  • عمق تشخیص: مشتریان با استفاده  از فناوری این دستگاه فلزیاب اشیایی را تا عمق 25 متری (82 فوت) پیدا کردند
  • موارد استفاده: گنج یابی، باستان شناسی، اکتشاف طلای طبیعی
  • حالت های عملیاتی: اسکن زمینی سه بعدی، پینپوینت، مغناطیس سنج، اسکن مواد معدنی
  • اشیاء قابل کشف: مواد معدنی طلای طبیعی، صندوقچه گنج، جواهرات، نظامیان
  • طراحی آشکارساز : متعادل‌تر، روشنایی چند سطحی بهبودیافته و انتقال داده‌های بی‌سیم ساده‌تر را تجربه کنید برای جستجوی گنج راحت و کارآمد.
راد فلزیاب
راد فلزیاب

خرید دستگاه فلزیاب روورسی 4

کنترل بصری از طریق صفحه لمسی و دکمه‌های سخت‌افزاری، استفاده از آشکارساز فشرده را تسهیل می‌کند. تنظیمات فردی مانند زبان و روشنایی، مدیریت آسان را بیشتر بهبود می بخشد.

Rover C4 ردیاب مورد علاقه OKM شکارچیان گنج از حالت های عملیاتی مغناطیس سنج، اسکن زمینی سه بعدی، پینپوینت و اسکن مواد معدنی پشتیبانی می کند. این همه مراحل لازم برای اکتشاف جامع زیرسطحی را فراهم می کند.

هر دو کاوشگر استاندارد با قابلیت استفاده آسان و حسگر فوق العاده با وضوح بالا به مدار LED نوآورانه مجهز شده اند. این ویژگی انحصاری اشیاء هدف مانند اجسام فلزی فرومغناطیسی و همچنین فضاهای خالی را در زمان واقعی با رنگ های مختلف نشان می دهد.

قیمت دستگاه فلزیاب روورسی rover c4

Visualizer 3D Studio اسکن های Pinpointer شما را در زمان واقعی و اندازه گیری های زمین را به صورت سه بعدی نمایش می دهد. این به شما امکان می دهد اندازه، موقعیت و عمق اشیاء هدف را قبل از حفاری با دقت بیشتری تعیین کنید.

فلزیاب تصویری اسکنر زمینی Rover C4 یک ردیاب گنج و فضای خالی چند منظوره با کاربری آسان است. این ردیاب از شکارچیان گنج و باستان شناسان در یافتن گنجینه های گمشده مانند سکه ها، حلقه ها و جواهرات و همچنین سازه های زیرزمینی مانند تونل ها، غارها، اتاق ها و گورها پشتیبانی می کند. داده های اندازه گیری شده را می توان از طریق نرم افزار Visualizer 3D مشاهده و تجزیه و تحلیل کرد.

راد فلزیاب
راد فلزیاب

مزایای فلزیاب Rover C4

صفحه نمایش لمسی عملیاتی با دکمه های سخت افزاری جایگزین

رابط کاربری گرافیکی در بسیاری از زبان های مختلف

روشنایی LED چند سطحی بهبود یافته برای استفاده از آشکارساز در تاریکی

پروب های قابل تعویض: پروب استاندارد و سوپر سنسور

به لطف LED Orbit، تبعیض اولیه فوری هدف

حالت های عملیاتی پشتیبانی شده: اسکن زمینی سه بعدی، پین پوینت، اسکن مواد معدنی، مغناطیس سنج باتری یکپارچه

انتقال داده های بی سیم ساده

4 ناحیه حافظه مجزا برای ذخیره داده های اندازه گیری

از جمله نرم افزار تشخیص Visualizer 3D Studio Standard Edition

درخواست پیشنهاد شخصی

عملکرد ساده از طریق صفحه لمسی

Rover C4 از طریق صفحه نمایش لمسی رنگی با رابط کاربری چند زبانه کنترل می شود. این امکان عملکرد و پیکربندی سریع و آسان فلزیاب را فراهم می کند. آشکارساز را می توان با استفاده از دکمه های جایگزین نیز کار کرد.

پس از اتصال پروب مورد نظر به واحد کنترل Rover C4، آشکارساز آماده اسکن است.

کاوشگر استاندارد را می توان برای حالت های عملیاتی 3D Ground Scan و Magnetometer استفاده کرد. به طور مستقیم به دستگاه متصل می شود و بنابراین حمل آن بسیار آسان است.

سوپر سنسور برای تمام حالت های عملیاتی از جمله Mineral Scan و Pinpointer استفاده می شود. علاوه بر این، تصاویر اسکن زمینی سه بعدی را با وضوح بالاتر ارائه می دهد. از طریق کابل وصل شده و جداگانه حمل می شود.

بازخورد فوری از طریق مدار LED در فلزیاب rovr c4

Super Sensor و Probe استاندارد مجهز به مدار LED ابتکاری هستند که اهداف زیرزمینی را بلافاصله در حین اسکن نشان می دهد. این تبعیض اصلی هدف، فلزات و حفره های شناسایی شده را در رنگ های مختلف تجسم می کند.

بازخورد فوری از طریق مدار LED

Super Sensor و Probe استاندارد مجهز به مدار LED ابتکاری هستند که اهداف زیرزمینی را بلافاصله در حین اسکن نشان می دهد. این تبعیض اصلی هدف، فلزات و حفره های شناسایی شده را در رنگ های مختلف تجسم می کند.

راد فلزیاب
راد فلزیاب

شرکت راد فلزیاب

شرکت راد فلزیاب اماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی میباشد شرکت کاوش با 20 سال سابقه درخشان سعی دارد با ارسال به سراسر نقاط دنیا وگارانتی و خدمات پس از فروش واموزش و تست در زمین به شما عزیزان خدمات ارائه میدهد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید .

09122200779

لطفا صفحه اینساگرام مارا دنبال کنید.

Faraz_felezyab@

Felezyab_faraz1992@