دستگاه فلزیاب نقطه زن OKM Fusion Professional فیوژن فلزیاب پالسی ردیاب فلزی و زمینی فیوژن سه بعدی نسخه اصلاح شده و بهبود یافته ما از نسخه سالگرد آینده 2018 است.

این برای مبتدیان در زمینه اندازه گیری های سه بعدی طراحی شده است و عملکرد آسان و همچنین عملکردهای تشخیص پیشرفته را ارائه می دهد.

فلزیاب نقطه زن OKM Fusion Professional فیوژن به شکارچیان گنج، جویندگان طلا، ماجراجویان و باستان شناسان کمک می کند تا گنج های گم شده، مصنوعات مدفون شده، مکان های پنهان و دیگر اشیاء تاریخی را کشف کنند.

نسخه Fusion Professional برای مبتدیان یا با بودجه های کم مناسب است.

یک گنج یاب با آشکارساز OKM Fusion Professional زمین را اسکن می کند

از فلزیاب Fusion Professional استفاده کنید.

نسخه حرفه ای فقط در جهت عمودی استفاده می شود و از حالت های عملیاتی زیر پشتیبانی می کند:

 ویژگی های صوتی LiveSound

اندازه گیری صوتی میدان مغناطیسی برای تشخیص فلزات آهنی.

با Live Sound (مغناطیس‌سنج)، جویندگان گنج و باستان‌شناسان می‌توانند اشیاء فلزی نزدیک سطح را در زمان واقعی تشخیص دهند. این حالت برای پاک کردن قسمت اسکن قبل از انجام اسکن زمینی سه بعدی استفاده می شود.

اسکن سه بعدی زمین

اندازه گیری گرافیکی سه بعدی را برای تجزیه و تحلیل دقیق روی کامپیوتر انجام دهید.

فلزیاب نقطه زن OKM Fusion Professional فیوژن
فلزیاب نقطه زن OKM Fusion Professional فیوژن

با اسکن سه بعدی زمین، شکارچیان گنج می توانند سازه ها و اشیاء شناسایی شده را در نمایش های سه بعدی مشاهده کنند. این تصاویر اسکن به کاربران آشکارساز اجازه می دهد تا موقعیت، اندازه و عمق اهداف را تعیین کنند.

فلزیاب حرفه ای OKM Fusion، فلزیاب و اسکنر زمینی سه بعدی، دستگاه فلزیاب گنج زیرزمینی، فلزیاب دیجیتالی سه بعدی

آشکارسازهای OKM از آلمان همیشه یک گام فراتر می روند تا فناوری تشخیص عالی را ارائه دهند و ابزارهای ژئوفیزیکی نوآورانه و با کارایی بالا را توسعه و تولید کنند.

نرم افزار Visualizer 3D در حین اسکن یک ناحیه ناشناخته و ثبت مقادیر اندازه گیری، می تواند فوراً این اطلاعات را تجزیه و تحلیل و تجسم کند تا یک گرافیک سه بعدی با کد رنگی از اشیاء و ساختارهای پنهان را نمایش دهد.

بنابراین شما به معنای واقعی کلمه تمام گنجینه های دفن شده، اشیاء طلایی، مصنوعات باستان شناسی و سایر اشیاء پنهان را قبل از حفاری «می بینید».

علاوه بر این، می توانید اندازه، موقعیت و عمق موارد شناسایی شده خود را تعیین کنید. بنابراین می‌دانید کجا و چقدر عمیق حفاری کنید تا اشیاء مورد علاقه خود را پیدا کنید.

امکانات:

هدفون بلوتوث

انتقال اطلاعات بی سیم

تبلت-پی سی از پیش تنظیم شده

تجسم داده ها با نرم افزار Visualizer 3D ویژوآلایزر

سیم پیچ جستجوی SRIS جدید برای اهداف فلزی کم عمق

به خوبی در یک جعبه پلیکان ضد آب و مقاوم در برابر ضربه بسته بندی شده است.

  • شرکت راد فلزیاب اماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی میباشد شرکت کاوش با 20 سال سابقه درخشان سعی دارد با ارسال به سراسر نقاط دنیا وگارانتی و خدمات پس از فروش واموزش و تست در زمین به شما عزیزان خدمات ارائه میدهد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید .

09122200779

لطفا صفحه اینساگرام مارا دنبال کنید.

Faraz_felezyab@

Felezyab_faraz1992@