فلزیاب صوتی: به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد ردیاب فلزی، باید با اجزای اصلی آن‌ها آشنا باشید. اگرچه تمامی فلزیاب ها و طلایاب ها یا فلزیاب صوتی  همیشه یک‌سان به نظر نمی‌رسند، در اغلب موارد آن‌ها از اصول یک‌سان استفاده می‌کنند، بنابراین همه آن‌ها بخش‌هایی دارند که وظایف مشابهی انجام می‌دهند.

راد فلزیاب
راد فلزیاب

چهار مولفه اصلی وجود دارد

شفت – این محور ردیاب است که تمام اجزای مختلف آن به آن پیوست شده‌است. اینها اغلب قابل تنظیم هستند تا بتوانید از آن‌ها به راحتی برای ارتفاع خود استفاده کنید.

Stabilizer – این یک پیوند است که به ردیاب فلزی اضافه می‌شود تا آن را برای استفاده راحت کند.
و همانطور که این نام نشان می‌دهد، یابنده فلز را تثبیت می‌کند و شما با آن حرکت می‌کنید.
کادر کنترل – این همان جایی است که مغز و قدرت ماشین در آن قرار دارند. واحد کنترل شامل یک باتری، ریزپردازنده، کنترل‌های دستگاه، readout و بلندگو است.
آنتن – این قسمت پایین آشکارساز است که معمولا حول یا بیضوی است.
همچنین اغلب نام‌هایی همچون سیم‌پیچ جستجو، سر و حلقه جستجو نامیده می‌شوند. این سیم‌پیچ شامل سیم‌پیچ (های)است که برای دستگاه تشخیص فلزات ضروری هستند.
دانستن مولفه‌ها و آنچه که هر یک از آن‌ها واقعا به شما کمک می‌کند، زمانی که زمان آن فرا می‌رسد که ایده خرید یک ردیاب فلزی برای خودتان، دوست یا خانواده یا حتی فرزندتان را مد نظر قرار دهید.
در این مبحث روش کار با فلزیاب صوتی شرح داده خواهد شد فلزیابهای صوتی اکثر روش یکسانی دارند که یک اپراتور باید به آنها اشرافیت داده باشد

نکات مهم راجب کارایی فلزیاب صوتی

تا بتواند یک نقطه یا یک منطقه را مورد کاوش قرار دهد:
اولین کاری که باید انجام بدهید این است که منطقه مورد کاوش را صاف و عاری از پستی و بلندی بکنید چون اگر زمین پستی و بلندی داشته باشد بالانس دستگاه (در اکثر دستگاهها) به هم میخورد در مورد بالانس دستگاه هم عرض کنم که بالانس یعنی80درصد کار!
دلیل صاف کردن زمین همین است
اگر زمین ناهموار باشد بالانس فلزیاب از تنظیم خارج شده که بالانس فلزیاب یکی از مهمترین ارکان کار با فلزیاب می باشد.

اگر فلزیاب خوب بالانس شده باشد کاوش راحت می شود در غیر این صورت با خطا مواجه می شود در موقع بالانس دقت کنید مثلا در5 سانتی متری بالانس کردید سعی کنید در موقع کاوش همان اندازه را با سطح زمین حفظ کنید .
حال در حین کاوش دیدید دستگاه فلزیاب صوتی صوت میزند فورا فکر نکنید که چیز با ارزشی یافته اید! بهترین کار آن است که محلی را که وسیله انجا را زده 20یا 30سانتی متر انجا را بکنید و بعد دوباره بزنید این کار برای این است که اگر اجسام سطی مانند میخ و درب نوشابه و غیره در سطح خاک باشد تمیز شده و مزاحمتی ایجاد نکند به این عمل به اصطلاح پاکسازی میگویند در موقع کاوش یک اپراتور حرفه ای باید به شدت و ضعف سیگنالها توجه کند.

و با این کار میتواند تقریبا به عمق جسم پی ببرد البته این در مواردی است که وسیله دارای گفتار مترا‍ز نباشد به هر حال اینها مطالب کلی هستند.
و هر وسیله روش کار خودش را دارد.

لیست قیمت صوتی فلزیاب صوتی

قیمت فلزیاب صوتی درموقع کار و کندن محل نیز باید وسیله کنار دستتان باشد که شما میتوانید هر نیم متر انجا را دوباره بزنید و عکس العمل و متراژ ان را بسنجید که آیا به جسم نزدیک میشوید یا نه اگر وسیله شما دارای گفتار متراژ است باید هر چقدر کار میکنید ان متراژ کم شود ولی اگر فقط بوق میزند هر چقدر شما میکنید باید بر شدت الارم ان افزوده شود به هر حال اپراتوری در فلزیاب خیلی مهم است.
کار اصلی را اپراتور انجام میدهد .
قبلا هم عرض کردم هستند کسانی که به بهترین دستگاه گنج یاب یا فلزیاب صوتی جهان نتونستند خوب کاوش بکنند و چه بسا از روی یک فلز با ارزش به راحتی گذشتند و فردی با یک دستگاه ساده به چه موفقیتهایی رسیده البته در این کار شانس و قسمت هم خیلی مهم است
هم باید شانس داشته باشید و هم قسمت شما باشد

چند نمونه از فلزیاب صوتی :

ردیاب صوتی زونیکس (zonix )
فلزیاب صوتی GO-FIND 60
فلزیاب صوتی امپکت ساخت نوکتای ترکیه
فلزیاب صوتی جی پی ایکس۵۰۰۰
دستگاه فلزیاب MULTI SENSOR مولتی سنسور محصول آمریکا
دستگاه فلزیاب ارزان پالسی چنس chance

راد فلزیاب
راد فلزیاب

شرکت راد فلزیاب:

در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت راد فلزیاب انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت راد فلزیاب به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن تماس09122200779