فلزیاب ارزان: آیا میتوان به فلزیاب ارزان اعتماد کرد؟ این سوالی است که بیشتر کسانی که به تازگی وارد دنیای فلزیابی شده اند از خود میپرسند. برای جواب به این سوال باید فاکتورهای زیادی را مد نظر قرار داد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید مد نظر قرار داد شرکت سازنده فلزیاب است. خرید فلزیاب های دست ساز که توسط اشخاص ساخته میشوند و به اصطلاح شرکتی نیستند دارای کیفیت بسیار پایین و همچنین کارایی بسیار کمی هستند و معمولا تا ۳۰ سانتی متر زیر خاک را بیشتر کاوش نمیکنند.

دستگاه فلزیاب وسیله خوبی برای جستجو بوده و در بیشتر موارد افراد به دنبال فلزیاب ارزان هستند تا بتوانند با حداقل هزینه به خواسته خود برسند.

اما این نکته را هم باید در نظر گرفت که با هزینه کم خرید دستگاه حرفه ای غیر ممکن است.

مثلا شاید شما با قیمت 2 میلیون تومان دستگاه بخرید اما خب این واضح که دستگاه خریداری شده هیچ کارایی نداشته و فیک است پس هر ارزانی خوب نبوده و کارآمد نخواهد بود.

اگر شما به دنبال یک دستگاه حرفه ای و نقطه زن،ردیاب ،اسکنر هستید پس گزینه فلزیاب ارزان برای شما خوب نخواهد بود.

new gif
new gif

قیمت فلزیاب ها با داشتن امکانات مختلف متغییر است و چه بسا در یک محیط کاوش یکسان کارایی یک فلزیاب ارزان با یک فلزیاب حرفه ای یکی باشد. پس با توجه به محیط کاوش و شرایط کاوش باید یک فلزیاب انتخاب کرد. جهت کاوش در بسیاری از مکان ها نیازی به داشتن یک فلزیاب تصویری یا فلزیابی با عمق کاوش بالا و یا تکنولوژی خاص نیست ، بلکه میتوان با یک فلزیاب میان رده و ارزان قیمت نیز کاوش را انجام داد و به نتیجه رسید.

فاکتور تاثیر گذار دیگر در قیمت فلزیاب کشور سازنده آن میباشد. فلزیاب های خارجی برای ورود به ایران مشکلات زیاد و محدودیت های بسیاری دارند و چون اکثرا از مبادی قانونی وارد نمیشوند فاکتورهای بسیاری باعث بالا رفتن قیمت آنها میشود و در اصل قیمت آنها با قیمتی که در ایران به فروش میروند بسیار تفاوت دارد.

بسیاری از خریداران سوالی که برایشان پیش می آید این است که چرا بین دستگاه طلایاب و گنج یاب مختلف، این چنین اختلاف قیمت زیادی وجود دارد. دلیل اختلاف قیمت کاملا واضح است . میدانید که انواع مختلفی از فلزیاب ها وجود دارند . این تفاوت بین فلزیاب ها شامل امکانات و ویژگی های آن ها نیز می شود . هرچه امکانات یک دستگاه فلزیاب بیشتر باشد به طبع قیمت و ارزش آن هم بالاتر خواهد بود.

چالش برانگيزترين قسمت براي خرید فلزیاب ارزان ، انتخاب نوع آن است. در بازار امروزي، برخلاف گذشته انواع بسياري از فلزياب ها با برندها و سيستم هاي مختلفي وجود دارد که بيشتر از کار راه بيانداز بودن آن، باعث سردرگمي و معضل خريداران شده است. از اين رو، در خريد فلزياب ها مانند ديگر وسايل بايد به نکات و توصيه هايي نيز دقت کرد تا خرید مطمئن داشته باشیم.

فلزیاب ارزان2
فلزیاب ارزان2

نکته هایی است که سوا از ارزان بودن فلزیاب باید به آنها توجه کرد:

1_به دنبال برند نباشید:

فلزیاب ها برخلاف دیگر دستگاه ها با تغییرات آب وهوايي، قابل استفاده نخواهند بود پس حتما  به جاي بررسي برندها، به تکنولوژي و ويژگي هاي محصول درج شده در کاتالوگ دقت کنيد و از فروشگاه هاي معتبرخريداري کنيد.

2_به کارآیی دستگاه توجه کنید:

کارايي فلزياب ها دردرجه اول اهميت بيشتري دارند  يک دستگاه فلزياب ممکن است که ظاهر فوق حرفه اي داشته باشد؛ اما به دلايل نداشتن کيفيت لازم نتواند کارايي مناسب در پيدا کردن انواع فلزها را داشته باشد.

3_ در خصوص انواع فلزياب ها تحقيق کنيد:

قبل از ورود به بازار، در خصوص انواع فلزياب ها و دسته بندي آن ها دراينترنت تحقيقاتي را انجام دهيد. فلزياب هاي TR، ماهواره اي، ليزري، دوربيني، VLF، GPR و pl یا پالسي از انواع آن مي باشند که هر کدام کاربرد و قابليت هاي مخصوص به خود را دارد که قبل از خريد حتما باید آنها را مطالعه کنید.

اگر میخواهید بدانید یک دستگاه فلزیاب خوب و ازران چه خصوصیاتی باید داشته باشد متن زیر را با دقت مطالعه کنید:

۱- فلزیاب باید عمق نفوذ حداقل ۴ متر را داشته باشد.(تست شده و نه صرفا روی کاغذ….تست و حروف نوشته شده روی کاغذ زمین تا آسمان فرق می کنند)
۲- فلزیاب ارزان و با کیفیت باید نشانگر حساسیت  داشته باشد.
۳- دستگاه فلزیاب یا طلایاب قابلیت تنظیم فرکانس را باید حتما داشته باشد.
۴- بالانس(تعادل یا توازن) دستی داشته باشد .اگر بالانس دستی نباشد و اتوماتیک باشد عمق نفوذ کمتر می شود.
۵- فلزیاب ارزان و با کیفیت باید حتما تفکیک آهن و غیر آهن و یا حتی نوع جدید تفکیک یعنی just gold (فقط طلا) را داشته باشد.
۶- حذف ذرات حداقل ۶۰% داشته باشد.توجه کنید که مهم ترین عامل در قیمت گذاری یک گنج یاب یا فلزیاب یا طلایاب همین عامل حذف ذرات می باشد.حتی گاهی حذف ذرات ۸۰% و ۹۰% دو برابر با هم اختلاف قیمت دارند!!
۷- اگر قصد خرید فلزیاب داشتید از فلزیاب هایی استفاده کنید که دارای سیستم کاری VLF و PI و از همه بهتر PI تغییر یافته باشد که سیستم کاری PI تغییر یافته تلفیقی از دو نوع سیستم کاری VLF و PI میباشند .در واقع هم قدرت تفکیک نوع VLF را دارد و هم قدرت نفوذ نوع PI را دارد.

فلزیاب ارزان1
فلزیاب ارزان1

فلزیاب ارزان قیمت:

بسیاری از افراد بر این باوراند که دستگاه های ارزان فاقد کارآیی خوب خواهند بود و هرچقدر دستگاه گرانتر باشد حتما دارای عملکرد بهتری هم خواهد بود، اما باید بگویم به هیچ وجه اینطور نبوده،ما برای افراد و کاوشگرانی که حالا به هر دلیلی توانایی خرید دستگاه گران را ندارند این امکان را فراهم کردیم که با حداقل هزینه بتوانند دستگاه تهیه کرده و به نتیجه برسند.

در اینجا برایتان تعدادی دستگاه معرفی میکنیم تا بتوانید با حداقل هزینه دستگاه خوب تهیه کنید.

دستگاه فلزیاب دیانا:

این دستگاه تنها نقطه زن بوده و با عمق نسبتا کم میتواند با دقت بالا برایتان کاوش کرده و شما را از وجود فلزات یافت شده آگاه کند و به علاوه ی آن شما را از جنس فلز یافت شده هم آگاه کند.یعنی از با ارزش و بی ارزش بودن فلز یافت شده.

این دستگاه ارزان دارای مشخصات زیر میباشد:

  • دارای فیلتر حذف ذرات
  • بالانس اتومات
  • تشخیص فلزات
  • تفکیک فلزات
  • حساس بودن دستگاه در مقابل کوچکترین عوامل فلزی

دستگاه فلزیاب هوکر:

یکی دیگر از دستگاه هایی که میتوانیم به عنوان دستگاه ارزان و خوب به شما عزیزان معرفی کنیم دستگاه بی اچ پی سوپر (bhp super)میباشد، که به دلیل قیمت ارزان، عملکرد عالی و اینکه این دستگاه دارای ردیاب هم میباشد میتوانم بگویم دارای متقاضیان بیشتری بوده و هرماه تعداد قابل توجهی از آن به فروش میرسد.

میپردازیم به مشخصات این دستگاه:

  • دارای تشخیص و تفکیک فلزات
  • دارای تشخیص اتاقک ها حفره ها
  • دارای کشف اهداف به صورت صوتی
  • کار مداوم با باتری تا 8 ساعت مداوم
راد فلزیاب
راد فلزیاب

شرکت راد فلزیاب:

در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت راد فلزیاب انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت راد فلزیاب به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن تماس: 09122200779