فروش فلزیاب: بررسی ویژگی‌های هر محصول به مشتری کمک می‌کند تا بتواند آگاهی کاملی در زمینه مشخصات آن محصول و قیمت آن‌ها به دست آورده و بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای خرید و فروش فلزیاب داشته باشد.

برای یک کاوش خوب تنها نیاز به فلزیاب های قوی نیست بلکه کاوش اصول خاصی دارد که با رعایت آن می توان کاوش های موفقیت آمیزی داشته باشیم.

راهنمایی کوچک برای خرید دستگاه فلزیاب خوب:

از میان مارک‌ها و انواع مختلف فلزیاب که در بازار وجود دارد باید با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول مورد نظر اقدام نمود.

یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکات در خرید دستگاه طلایاب این است که برای خرید این محصولات نباید زیاد به مارک و برند توجه نمود و بیشتر به کیفیت و امکانات دستگاه توجه کنید.

new gif
new gif

تنوع آب و هوایی و خاک مورد استفاده در نقاط مختلف جغرافیایی باعث شده است تا شاهد تنوع مدل‌های مختلف این محصولات باشیم.
این تنوع محصولات از یک طرف می‌تواند به عنوان یک ویژگی مثبت و خوب در نظر گرفته شده و باعث شود تا افراد، انتخاب‌های بیشتری داشته باشند.
اما همین انتخاب‌های بیشتر در برخی از موارد ممکن است باعث ایجاد دغدغه‌هایی برای افراد در انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع فلزیاب از میان دستگاه‌های موجود در بازار شود.
فروش دستگاه فلزیاب: علاوه بر این بسیاری از شرکت‌های داخلی با توجه به عدم رعایت حقوق کپی در ایران، نمونه‌های ساخت داخل فلزیاب را با عنوان برند‌های معتبر و مطرح جهانی به فروش می‌رسانند که همین امر باعث شده است تا اعتماد به مدل‌های مختلف طلایاب در ایران پایین بیاید.

فروش دستگاه فلزیاب2
فروش دستگاه فلزیاب2

بررسی ویژگی‌های مختلف فلزیاب:

اما در تنوع مدل‌های مختلف این محصول، می‌توان با توجه به ویژگی‌هایی مد نظر و مورد نیاز بهترین و مناسب ترین نوع فلزیاب  را خریداری نمود.

قابلیت حمل بالا:

یکی از مهم ترین ویژگی‌های انواع مدل‌های دستگاه موجود در بازار را می‌توان وزن و ابعاد آن دانست.
هر چه فلزیاب مورد نظر دارای ابعاد و وزن مناسب تری باشد قابلیت حمل آن نیز بیشتر شده و نگهداری آن نیز آسان تر است.
با توجه به اینکه این دستگاه‌ها معمولاً توسط افراد در مسیر‌های سخت حمل می‌شود، وزن و ابعاد مناسب آن می‌تواند کارایی دستگاه را بالا برده و استفاده از آن در مسیر‌های کوهستانی که احتمال پیدا کردن طلا و انواع فلزات گرانبها بیشتر است را آسان تر نماید.

چگونه می توان یک کاوش موفق انجام داد برای یک کاوش موفق نکات زیادی را باید بدانیم تا بتوانیم از آنها استفاده کنیم. لازم به ذکر است که در امر کاوش نیاز به افراد متخصص و کاربلد است این را باید بدانیم که کاوش نیاز به اپراتورهای حرفه ای یا نیمه حرفه ای دارد. افرادی که آشنایی لازم را با دستگاه گنج یاب یا فلزیاب داشته باشد و بتواند به راحتی از آنها استفاده کند. در غیر این صورت حتی با استفاده از بهترین فلزیاب ها یا گنجیاب ها نمی توان در این امر موفق بود.

یکی از نکات آغازین برای کاوش اسکن کردن از شمال به جنوب است البته باید بدانید که این امر اجباری نیست اما می تواند به یک کاوشگر موفق کمک کرده و در عمل جستو جو موثر واقع شود. این روش با نظم دادن به کاوش افراد را از سردرگمی در می آورد.

از آنجایی که ممکن است دستگاه در شرایط مختلف دچار خطا شود، یکی دیگر از نکاتی که در کاوش به ما کمک می کند تا به مکان دقیق هدف راحت تر برسیم دو مرتبه اسکن است، زیرا عوامل محیطی بسیاری مثل شرایط آب و هوایی یا وجود فلزات بزرگ در اطراف که می توانند بر امواج تاثیرگذار باشند و دستگاه ها را دچار اختلال کند.

انجام کاوش های دقیق با فلزیاب های صوتی و تصویری امروزه با پیشرفت های فراوان در زمینه های مختلف می توانیم با استفاده از دو نوع دستگاه فلزیاب صوتی و تصویری به کاوش بپردازیم و با رعایت اصول هایی در این امر موفق باشیم. یکی از روش هایی که می توان گفت در هر دو دستگاه صوتی و تصویری مشترک بوده این اصول است که با شناسایی اولیه هدف توسط فلزیاب شروع به حفر کرده سپس، در عمق پایین تر از سطح زمین به صورت مجدد اقدام به استفاده از دستگاه می کنید تا محل دقیق هدف را شناسایی کنید در این روش اطمینان کامل دارید که هدف را به درستی کشف کرده اید.

یکی دیگر از موارد قابل توجه در کاوش، بالانس زمین است. معمولا بیشتر دستگاه های تصویری دارای بالانس اتوماتیک هستند، ممکن است فلزیاب مورد استفاده فردی، چنین قابلیتی را نداشته باشد که در این صورت می بایست خود اپراتور به بالانس کردن زمین توجه داشته باشد.

این روزها فروشندگان فلزیاب ها با روش های غیر اصولی زیادی سعی در فروش دستگاهای خود دارند که شما باید قبل از خرید حتما در مورد این دستگاها و کارآیی هایشان مطالعه کنید تا بتوانید بهترین و مطمئن ترین خرید را انجام دهید و به مقصد خود هرچه زودتر برسید.

فروش دستگاه فلزیاب1
فروش دستگاه فلزیاب1

قیمت فلزیاب

دستگاه های فلزیاب هم مانند دیگر وسایل الکتریکی که در بازار موجود هست قیمت های متنوعی دارد که این تنوع قیمت میتوان گفت به دلایل زیادی هست، مثلا:

  • قطعات به کار رفته در ساخت
  • تکنولوژی دستگاه
  • عمق نفوذ در خاک
  • فیلتر حذف ذرات
  • آپشن های موجود در دستگاه

اما میتوان گفت قیمت دستگاه دلایل مختلفی دارد مثل: ایرانی یا خارجی بودن دستگاه مثلا دستگاه های خارجی قیمت به مراتب بالاتر از نمونه های ایرانی دارد چون وارد کردن دستگاه هزینه های کزافی خواهد داشت و بالا رفتن دلار هم یکی از مهمترین دلیل قیمت بالائه دستگاه های خارجی میباشد.

فلزیاب خوب:

شما فلزیابی می خواهید که تعداد زیادی جواهرات مدفون را پیدا کند، اما استفاده از آن آسان باشد و به خوبی کار کند. و حقیقت این است که تا زمانی که مطمئن نشوید که کاملاً عاشق تشخیص طلا هستید، احتمالاً نمی خواهید مقدار زیادی هم پول خرج کنید.

همه فلزیاب ها از یک طرح اولیه استفاده می کنند. یک سیم پیچ، یک جعبه کنترل و یک شفت (دسته) وجود دارد. دو ویژگی اصلی حساسیت و تبعیض یا تفکیک هستند و اینها بسیار مهم هستند زیرا تعیین می کنند که چقدر در یافتن سکه، جواهرات، طلا یا آثار باستانی موفق خواهید بود.

ابتدا باید نوع کاری که میخواید با دستگاه انجام بدین مشخص کنید، مثلا شما دستگاه را برای سکه یابی، عمق های بالا، حفره یابی، باستان شناسی یا اینکه برای تمام این موار میخواهید. شما میتوانید با در نظر گرفتن این موارد هزینه خود را به حداقل رسانیده و گزینه بهتری را انتخاب کنید تا زودتر هم به نتیجه برسید.

 مدلی از دستگاه ها هستند که فقط برای یافتن سکه طراحی شده اند و به آنها دستگاه های vlf نیز میگویند. این دستگاه ها چون که بیشتر وارداتی هستند در بیشتر موارد دارای قیمت بسیار بالایی هستند،

به همین دلیل دارای متقاضیان کمتری نسبت به مدلهای پالسی دارند زیرا مدلهای فلزیاب پالسی را میتوانید با هزینه کمتر تهیه کنید و عمق بیشتری هم بزنید و همین دلایل باعث شده تا دستگاه های pi از دستگاه های vlf طرفداران بیشتری داشته باشند.

راد فلزیاب
راد فلزیاب

شرکت راد فلزیاب:

در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی،ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت راد فلزیاب انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت راد فلزیاب به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن تماس:  09122200779