فروش طلایاب ، بسیاری از افراد بارها کلمه ی طلایاب به گوششان خورده اما شاید اصلا هیچ فکری در مورد نحوه ی کار، قابلیت ها، شرکت های فروشنده و… به ذهنشان خطور نکرده باشد در این مقاله شما را با طلایاب و فلزیاب ، فروش طلایاب بیشتر ازپیش آشنا خواهیم کرد.

خرید فروش طلایاب

طلایاب به دستگاهی گفته میشود که علاوه بر مشخص کردن فلز قادر است نوع فلز را از بابت آهن و غیر آهن بودن آن مشخص کند و ما را از با ارزش بی ارزش بودن  شی یافت شده اگاه سازد.

مهم ترین استفاده از دستگاه های طلایاب کاوش گنج می باشد. قابلیت هایی که این دستگاه ها دارند باعث شده که به عضو جدا ناپذیر کاوشگری بدل شوند. از انواع دستگاه های طلایاب می توان به طلایاب نقطه زن، شعاع زن، عمق زن، شاقولی، طلایاب تصویری و غیره اشاره کرد. از این دستگاه ها به منظور دیگری نیز استفاده می شود که در پایین به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

راد فلزیاب
راد فلزیاب

قیمت فروش طلایاب

ملاک برای تعیین قیمت بهترین  و با کیفیت ترین  طلایاب تصویری  عبارت است از دستگاهی که قدرت جستجو و کنکاش بیشتری را داشته باشد همچنین قدرت تشخیص و تفکیک اجسام طلا وغیرطلا را در عمق زمین دارا باشد.

فروش طلایاب1برای پیدا کردن طلا در سیستم های به روز وجدید جهانی روشهای مختلفی وجود دارد از جمله:

– روش های حرارتی که با انتقال حرارت انجام میشود.

– روش های رادیوئی که با استفاده های از فرکانس های رادیوئی میتوان شئ های مختلف را جستجو کرد.

– روش های آنتنی یا الکترواستاتیکی که بیشتر در فضاهای باز ودشتها مورد استفاده قرار میگیرد.

-نوع اسکن دربعضی ازدستگاهای حرفه ای طلایاب تصویری چهاروجهی بود و کاملا رنگی میباشد.

-بهترینهای این دستگاه تا عمق بالای 5 متر  را جستجو میکند وهمچنین شعاع جستجو در دستگاه های قدرتمند و پیشرفته تا عمق 700 متر نیز میرسد.

–  دستگاهای طلا یاب حرفه ای  با کیفت بالا درای در صد حذف ذرات بالای 85 میباشد.

– دستگاهای طلایاب تصویری همچنین به دلیل قدرت تفکیک و جستجوی فوق العاده بالا برای طلا در سطح  (a) دسته ببندی های این حوزه قرار دارند..

راد فلزیاب
راد فلزیاب

فروش دستگاه طلایاب: دستگاهای طلایاب از نوع القای یا جذبی با تنظیمات  جداسازی و تشخیصی سطح وحجم تارگت ایکس یا ترشهولد هستند به همین خاطر نیز قدرت فوق العاده بالای تفکیک را دارا می باشند  و به آسانی  میتواند طلا را از فلزات دیگر در زمین های ناهموار و غیر مسطح و یا دارای شرایط نامساعد جوی نیز تشخیص دهند.

– یک فروش طلایاب خوب باید نشانگر متراژ داشته باشد و مقدار پیشروی را برحسب متر به ما نشان دهد وهنگام پیدا کردن شئ عمق آن رادر زمین مشخص کند.

یکی از ویژگی های دستگاه طلایاب خوب کم حجم بودن و سبک بودن آن است که دستگاهای امروزی این مشکل را برطرف کرده اند.

شرط اصلی برای یک دستگاه خوب این است بتواند فعالیت  بیشتر و بهتری با  لایه های بیشتر خاک  را داشته باشد.

تشخیص دادن فلزات جدید و قدیمی نیز برای دستگاه  دسته بندی متفاوتی را ایجاد میکند در بعضی ازمدل ها تشخیص  برای اشیاء جدید سریع تر عمل کرده ودر بعضی از موارد طلاهایی که  قدیمی ترهستند ودر عمق بیشتری دفن شده اند دچار مشکل میشوند

بیشتر بر این باوراند  دستگاهایه با قیمت بالاتر میتوانند کیفیت کار بالاتری را داشته باشند ونوع فلز را تضمین کنند اما ب هیچ عنوان اینطور نیست در برخی ازموارد ممکن است قیمت واقعی نباشد  پس صرفا فلزیاب و طلایاب گران ایده ال نخواهد بود.

طلایاب ها کاربرد های زیادی دارند که اینجا تعدادی از آنها را برایتان در اینجا مینویسیم:

گنج یابی و کاوش گنج و دفینه

حفره یابی ( می توان از این ویژگی برای آب یابی و یافتن حفره های زیر زمینی نیز استفاده کرد )

معدن یابی ( انواع معدن های طلا، معادن آهن، مس و غیره… )

مقبره یابی

استفاده از طلایاب در باستان شناسی

در بازرسی های بدنی در اماکن امنیتی

برای پیدا کردن فلزات مختلف مانند طلا آهن استیل مس و…. در زیر خاک تفاوتی وجود ندارد در واقع این طلایاب به ابعاد حساس بوده و هر فلزی که زیر خاک باشد با هر جنسی را می تواند پیدا کند.

این جمله به این دلیل گفته شد که بعضی برای فلزاتی مانند طلا ضعیف تر هستند تا فلزات مغناطیسی مثل آهن.و از این روبه برخی از فلزیاب ها طلایاب میگویند زیرا با قدرت و قابلیت های فراوانی که دارا میباشد برای پیدا کردن طلا بهترین گزینه بوده و به ما برای دست پیدا کردن به هدف و آرزوهامون کمک شایانی خواهد بود.

در برخی از موارد شاهد این موضوع هستیم که از دستگاه های طلایاب برای سرقت استفاده می شود. این موضوع را می توان با چند دلیل قانع کننده رد کرد:

دستگاه های طلایاب عمدتا دارای قیمت های بالایی می باشد و خرید آنها به منظور سرقت مقرون به صرفه نخواهد بود

دستگاه های طلایاب در داخل منازل و ساختمان ها قادر به فعالیت نخواهد بود ( به دلیل وجود فلزات فراوان در سازه ساختمان نویز فراوانی دریافت خواهد کرد)

3.کار کردن با دستگاه های طلایاب نیاز به صبر و زمان بسیاری دارد. با در نظر گرفتن سرقت که نیاز اولیه آن سرعت عمل است این فرضیه کاملا رد می شود.

در ساخت دستگاه فلزیاب از پیشرفته ترین و منحصر به فردترین تکنولوژی های جهان دیجیتال استفاده شده است. این دستگاه ها به چندین زبان زنده ی دنیا برنامه ریزی شده و در قسمت تنظیمات آن می توانید زبان مورد نظر را انتخاب نمایید.

یکی از مزیت های مهم دستگاه های فلزیاب و طلایاب این است که می توانند عمق فلز و طلای حفر شده را به شما نشان دهند. عمقی که این دستگاه ها نشان می دهد بر حسب متر و سانتی متر می باشد.

راد فلزیاب
راد فلزیاب

هر چقدر که دستگاه پیشرفته تر باشد می تواند عمق بیشتری را نشان دهد.

دستگاه های فلز یاب و طلایاب پیشرفته مجهز به سیستم تصویر برداری 3D می باشند.

یکی از ویژگی های دستگاه های فلزیاب و طلایاب مرغوب و معتبر این است که علاوه بر اینکه پیشرفته می باشند، در ابعاد کوچک و با وزنی سبک طراحی شده و استفاده از آن ها آسان می باشد.

دستگاه فلزیاب و طلایاب طراحی شده باید برای تمامی مناطق و کشورها قابل استفاده باشد.

با استفاده از دستگاه های فلزیاب و طلایاب می توان به عمق هدف، اندازه و ابعاد هدف پی برد.

دستگاه های فلزیاب و طلایاب با باطری کار کرده و چه قدر که قدرت باطری دستگاه بالاتر باشد، قدرت نگهداری شارژ آن ها نیز بیشتر می باشد. با توجه به نوع دستگاه، نوع باطری به کار رفته شده می تواند متفاوت باشد.

شاید خیلی از افراد بر این باور باشند که دستگاه های طلایاب ردیاب یا (GPS) دارند اما باید بگویم که این باوری غلط است و شایعه ای بیش نیست.

همچنین افراد میتوانند بعد از خرید دستگاه طلایاب آن را به متخصص الکتریکی نشان داده و در این مورد اطمینان حاصل کنند.

راد فلزیاب
راد فلزیاب

شرکت راد فلزیاب:

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت راد فلزیاب انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت راد فلزیاب به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

تلفن های تماس: 09122200779