ردیاب تی آ -108 :TA

فلزیاب تی ای 108 | TA 108 دارای سیستم کارکرد ارسال و دریافت امواج الکترو مغناطیس می باشد دارای قابلیت اپراتور 2 نفره می باشد،  دارای سیستم ردیابی فلز نظیر طلا و نقره می باشد میتواند محدوده زنی را تا 8 متر مربع به صورت کامل و دقیق انجام دهد  دارای سیستم ردیابی فلز نظیر طلا و نقره می باشد.

 

قابلیت حذف 100% ذرات و املاح معدنی برای جستجو و کاوش بهتر که یکی از کارایی های فوق العاده این دستگاه به حساب می آید و به طور مثال در مواردی که اطراف محل کاوش خاکی دارای املاح معدنی باشد، این دستگاه کار اپراتور را آسان کرده و به صورت اتوماتیک املاح معدنی خاک را به صورت کامل حذف می نماید.

 به دلیل داشتن سیستم بسیار سبک و قابل حمل این محصول را محبوب کرده است،  دارای دو آنتن جستوجوگر برنحی با روکش طلا میباشد جهت کتوش بهتر هدف، فلزیاب  دارای باطری میباشد که میتواند تا 15 ساعت مداوم کارکند و شارژ را نگه دارد، شعاع عملکرد  چیزی حدود 300متر و عمق مفید چیزی حدود 10 متر می باشد.

 این فلزیاب توسط شرکت نوکتا در کشور ترکیه تولید و عرضه شده، دفترچه راهنمای  در این محصول نیز موجود میباشد که به دو زبان فارسی و انگلیسی ترجمه شده است.

ردیاب تی آ -108 :TA
ردیاب تی آ -108 :TA

توضیحات و مشخصات ردیاب تی آ- 108 :TA

این دستگاه ساخت کشور ترکیه است

این سیستم داری حالت اپراتور دو نفره می باشد

دارای حالت سیستم ردیابی الکترواستاتیک

دارای حالت نقطه زنی حدودی اهداف تا 6 متر در 6 متر

دارای مزینت سیستمی کم حجم با کارکرد آسان

دارای سیستم 2 آنتن جستجوگر برنجی

دارای باطری قابل تعویض و کارکرد به صورت 15 ساعت مدام

دارای شعاع عملکرد( 3000 سه هزار متر )

دارای دفترچه راهنما و کارکرد فارسی و انگلیسی

این سیستم دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پشتیبانی و پس از فروش k x s می باشد .

  • در شرکت فلزیاب کاوش سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شودتا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید. برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.
  • برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.
  • 09122200779
  • faraz_felezyab@
  • felezyab_Faraz1992@