حتی اگر شما یک تکنسین و یا یک مهندس نباشید، و یا اطلاعاتی از تعمیر فلزیاب نداشته باشید می توانید عیب یابی برد الکترونیکی را حتی با بررسی چشمی نیز انجام دهید.

برخی از مشکلات برد مدار چاپی واضح است. چه در یک کامپیوتر، چه در سیستم سینمای خانگی و یا حتی دستگاه فلزیاب برخی مشکلات ساده و معمول می‌تواند باعث شود بُرد مدار چاپی به خوبی کار نکند.

برای مثال بعد از برداشتن کاور از روی تجهیزات  که اکثرا  این کاورها  با چند پیچ نگه داشته شده‌اند با دقت در همه جای بُرد به دنبال آب یا اشیای خارجی بگردید.

راد فلزیاب
راد فلزیاب

بررسی دستگاه فلزیاب به چه صورت است

گاهی اوقات یک خرده کاغذ در برد می‌افتد که می‌تواند کارکرد آنرا متوقف کند.

بررسی کامل چشمی هر مشکل در برد می‌تواند شما را از رفتن به یک تعمیرگاه یا هزینه مالی غیر ضروری، نجات دهد. از نگاه کردن نترسید. فقط مطمئن باشید که دستگاه شما خاموش است تا هیچ ضربه‌ای نخورید.

اتصالات سیمی ثانویه را بررسی کنید. کابل های اتصالات را از لحاظ پوسیدگی یا خوردگی به دقت بررسی کنید به دنبال قطعات سیاه یا ذوب شده یا شکسته شده در مسیرهای مدار چاپی و یا خطوط فلزی کوچک که اجزا را در دو سمت مدار چاپی بهم متصل می‌کند، بگردید.

ممکن است این اجزا سوخته باشند. همچنین به دنبال اجزای متورم شده یا رنگ پریده باشید به دنبال مسیرهای شکسته شده در قطعات بگردید.

برخی از اجزا دارای سیم‌های کوچکی هستند که در کنار بُرد یا سایر اجزا می‌توانند به راحتی شکسته شوند قطعات بزرگتر را به آرامی تکان دهید و ببینید آیا سیم‌ها شکسته شده‌اند.

نکاتی در تعمیر فلزیاب

در تعمیر فلزیاب یا عیب یابی برد الکترونیکی و رفع خرابی آن  با بررسی چشمی  به دنبال تَرَک‌ها در مدار نیز باشید.

یک تَرَک مویی ممکن است بیش از حد مخرب نباشد اما می‌تواند برخی علائم شکستگی مسیر مدار را داشته باشد.  مورد دیگری که ممکن است برایتان پیش بیاید خطای اپراتوری فلزیاب در هنگام کاوش و دستگاه زدن است اگر وسیله شما همچین مشکلی دارد چندین علت میتواند داشته باشد و در دستگاههای مختلف فرق میکند.

علت تعمیر دستگاه فلزیاب هوشمند در ایران

1_علت این میتواند باشد که خاک منطقه شما نسبت به مکان شروع شما عوض شده و دستگاه خاک جدید را نمی شناسد و شما نیاز به بالانس مجدددارید.

2_علت میتواند عدم بالانس صحیح فلزیاب در آغاز کار کاوش میباشد که چون به درستی بالانس نکرده اید دستگاه به مشکل می افتد.

3_ علت این میتواند باشد که فاصله لوپ یا پروب را نمیتوانید حفظ کنید و مرتبا بالا پایین میکنید.

یا اینکه دستگاه بوق میزند زمین را میکنید ولی از فلز خبری نیست این خطا مانند سایر خطاها چندین علت میتواند داشته باشد

علت اول : دستگاه شما خطا زده و به آلودگی زمین حساسیت داشته و چون شما به شکل بوق که باید هلالی باشه توجه نکرده اید و فکر کرده اید که فلز را گرفته اید.

علت دوم : فلز شما ریز بوده و همراه خاک های بیرون ریخته شده . بهتر است خاک های بیرون را بررسی کنید.

علت سوم : به علت آماتور بودن نتوانسته اید محل دقیق را شناسایی کنید و فلز در دیواره مانده است بهتر است با نقطه زن و یا با یک پین پوینتر قوی مانند اسکوبا دیواره ها را چک کنید ما به‌عنوان یک مرکز تخصصی در رابطه با دستگاه های فلزیاب در ارائه خدمات پس از فروش فلزیاب و گنج یاب شما را راهنمایی خواهیم کرد.

با انجام به‌ موقع خدماتی همچون تعمیر فلزیاب ، ارتقاء و به روز رسانی آن ها با سال‌ها تلاش به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده‌ایم که بتوانیم مورد اطمینان بخش تولید این محصولات در ارائه هر چه‌بهتر خدمات پس از فروش باشیم.

با گسترش بکارگیری دستگاههای فلزیاب طبیعی است که هر روز بنا به دلایل مختلف این دستگاهها دچار مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی شده و نیاز به تعمیر داشته باشند.

تعویض باتری ، تعویض ال سی دی، تعویض و ارتقاء برد و موارد بسیار دیگری  از تعمیر فلزیاب از نمونه هایی است که میتوان مثال زد در مرکز راد فلزیاب انجام میشود.

تیم تعمیرکاران و کارشناسان عیب یابی ما از بین بهترین متخصصینی انتخاب شده‌اند که با گذراندن دوره‌های آموزشی پیشرفته و فیلترهای گوناگون توانسته‌اند مهارت های لازم برای فعالیت به عنوان تعمیرکار گنج یاب و فلزیاب  را به دست آورند.

بخش تعمیرات ما شامل عیب یابی دستگاههای مختلف ایرانی و خارجی است. بهترین تجهیزات تعمیر و ابزارهای پیشرفته تعمیرات در مرکز تعمیر راد فلزیاب مهیا است.

راد فلزیاب
راد فلزیاب

خرید شرکت راد فلزیاب:

 خرید در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت راد فلزیاب انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت راد فلزیاب به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن تماس09122200779