فلزیاب Ajax Iota ایوتا ، در فلزیاب Ajax Iota ایوتا با سیستم یکپارچه برای کشف گنج از فواصل دور و تکنیک های بالا به منظور ارائه بهتری استانداردهای تشخیص با یک آشکارساز سیستم ثابت برد بلند، تکنولوژی فلزیاب AJAX دستگاه آیوتا بهترین و پیشرفته ترین در بین سیستم ها و دستگاه های تشخیص یونی دوربرد تولید شد. IOTA با داده های یکپارچه و واضح در اطراف نقطه هدف، عملکردهای متعددی را برای شروع یک اسکن گنج یاب موفق در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد عمق هدف شناسایی شده را با دقت زیادی تعیین کنید.

ویژگی های دستگاه فلزیاب Ajax Iota ایوتا

  • رابط نتایج و از فلزیاب Ajax Iota ایوتا طریق نشانگرهای تعاملی شما را قادر می سازد تا هدف را با دقت تا 100٪ تعیین کنید و اندازه یا جرم تخمینی هدف شناسایی شده را بدانید که به شما یک مرجع واضح قبل از فرآیند حفاری می دهد.
  • این دستگاه بر اساس سیستم تشخیص یونی برای مکان یابی طلا و گنجینه های مدفون زیرزمینی تا عمق 20 متری و در فاصله 200 متری ساخته شده است که می توانید از این دستگاه در داخل خودرو استفاده کنید زیرا دارای ظرفیت زیاد و پاسخ سریع به مکان های هدف را با امکان ذخیره نتایج برای مرجع، تعیین و شناسایی کنید.

آیوتا دارای ویژگی های بسیاری برای شناسایی مکان اهداف از فواصل دور از طریق سیستم یونی برد بلند است.

طراحی مدرن و منحصر به فرد، که به شما قدرت و اعتماد به نفس می دهد تا کاوش های خود را به راحتی انجام دهید، دارای راحتی در تشخیص، وزن سبک و سهولت استفاده است.

این دستگاه به طور کامل ساخته و طراحی شده و تمامی قطعات و اجزای آن از طریق کارخانه آژاکس برای تکنیک های تشخیص بدون استفاده از قطعات خارجی ساخته شده است که به دستگاه کارایی بالا، اطمینان و کیفیتی بی نظیر می بخشد.

طراحی با کیفیت بالا برای کار در شرایط سخت و مقاوم در برابر سر و صدای محیط اطراف طراحی شده است.

صفحه نمایش رنگارنگ برای نمایش نتایج و تنظیمات در اندازه 5 اینچی، به کاربر این امکان را می دهد تا تنظیمات کلی دستگاه را کنترل کند و نتایج و ویژگی های جستجو را نشان دهد.

رابط ها و برنامه های ایده آلی که به شما کنترل دقیق و سهولت استفاده از دستگاه را در حین جستجو می دهد.

محل اصلی باتری در داخل دسته حمل دستگاه قابلیت باز و بسته شدن دارد که در صورت آسیب دیدن باتری بدون نیاز به باز کردن قاب اصلی دستگاه به راحتی تعویض می شود.

قدرت اولیه به دستگاه اجازه می دهد تا 5 ساعت کار مداوم در حداکثر سطح صدا و سطوح نور پس زمینه صفحه جستجو کار کند.

خروجی هدفون، که به شما امکان می دهد نتایج جستجو و هشدارهای واضح را با نتایج صوتی راحت و متنوع در MP3 و WAVES بشنوید.

خروجی شارژر که امکان شارژ سریع و هوشمند باتری را برای عملکرد بالا و شارژ مناسب فراهم می کند.

سوکت ورودی سیستم‌های جستجوی چند وظیفه‌ای، از طریق آن می‌توانید سیستم مورد نظر خود را انتخاب کنید، دارای مکانیزم مکانیکی پیچیده برای جداسازی و نصب حسگر جستجو بدون هیچ تلاش و زمان است.

رابط کاری کلیدهای کنترل، ضد ضربه و رطوبت با فشار دادن دکمه ها کار می کند که کنترل کامل برنامه و تنظیمات دستگاه را بر روی صفحه نمایش به شما می دهد.

شرکت راد فلزیاب با 20سال سابقه درخشان در زمینه فروش فلزیاب و طلایاب و گنجیاب و…برای شما عزیزان بهترین ها  شامل خدمات پس از  فروش و  گارانتی بهمراه  اموزش جداگانه برای شما با محصولات با کیفیت و بهترین خدمات را در نظر گرفته است برای خرید دستگاه های فلزیاب و مشاوره از کارشناسان ما لطفا با شماره زیر تماس بگیرید.

09122200779