طلایاب ارزان: سیستم های  فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب این روز ها در بازار ایران با قیمت های مختلف، تحت لیسانس کمپانی های بزرگ و کوچک با تکنولوژی های گوناگون به فروش می رسند، در واقع اگر قصد تهیه یکی از این سیستم ها دارید با یکی از سردرگم کننده ترین بازار ها روبرو می شوید.

دستگاه طلایاب به دستگاهی گفته میشود که توانائیه تشخیص و تفکیک طلا را از سایر فلزات داشته باشد یعنی ما را از با ارزش یا بی ارزش بودن شئ یافت شده آگاه سازد.

سیستم های گنج یابی،دفینه یابی،فلزیابی و طلایابی حرفه ای در ایران تحت لیسانس کشورها و شرکت های مختلف جهان با قیمتهای مختلفی عرضه میشوند که همین موضوع باعث سردرگمی خریدار شده و وی را دچار تردید میکند.

new gif
new gif

طلایاب دستگاهیست که قادر به  شناسائیه نوع  فلزات از نوع آهن و غیرآهن باشد و میتوان گفت بیشتر به دلیل اینکه ای دستگاها برای پیدا کردن طلا و سکه های طلای مدفون شده در زمین یا دیوار ها و سنگها  استفاده میشوند به نام  دستگاه طلایاب معرف اند  که این قابلیت در فلزیاب ها وجود ندارد و فقط به صورت کلی میتوانند ما را از وجود فلز آگاه کند و عموما دستگاه های طلایاب به دلیل تشیص مناسب با قابلیت (جاست گولد) استفاده شده و قیمت بالائی دارند اما پرداخت ارقام سنگین نیز در آینده به شکلی آسان جبران خواهد شد.

طلایاب ارزان1
طلایاب ارزان1

طلایاب ها امروز بسیار پیشرفته شده اند تعداد شرکت هایی که طلایاب حرفه ای تولید میکنند هم زیاد بوده و  شما باید طلایاب خود را از بین هزاران مدل دستگاه طلایاب انتخاب نمایید. تکنولوژی بالا در این طلایاب ها باعث افزایش قیمت نزولی شده و برخی از کاوشگرانی هزینه زیادی برای خرید طلایاب ندارند و تازه به عرصه فلزیاب وارد شده اند دنبال طلایاب هایی ارزان قیمت هستند.

کاربران متعددا به دنبال طلایاب تصویری ارزان و با کیفیت هستند این طلایاب های ارزان با خصوصیات های مثبت و منفی خود طرفداران خاص و متعدد خود را دارند با اینکه طلایاب های تصویری ارزان قابلیت کاووش در اعماق بالا را ندارند اما میتوان از آنها به عنوان طلایاب های پیشرفته و شخصی استفاده کرد فلزیاب های ارزان به شما کمک میکنند که با پایین ترین قیمت حرفه ای ترین فلزیاب را داشته باشید.

 قطعات حساس باید به گونه ای ترکیب و طراحی شوند که بتوانند به عملکرد بهینه برسند. این امر نیازمند سرمایه گذاریهای زیرساختی، تجهیزات تولید شده با تکنولوژی پیشرفته و هزینه های مربوطه است. این موارد به طور مستقیم در قیمت فروش چنین فلزیاب‌هایی تاثیر میگذارد.

این فرآیند باید به درستی انجام شود، و تمام شرایط ویژه باید در هنگام تولید مورد توجه قرار گیرد و پایداری باید در مرحله طراحی و تولید به دست آید. همه ی این موارد روی هم رفته منجر به هزینه های اضافی می شود. با این حال، افزایش تقاضا برای چنین فلزیاب‌هایی باعث شده است که صرفه جویی در مقیاس موجب تقویت رقابت شده و تنها حاشیه‌ی سود کمی در بازار به دست بیاید. بنابراین، طلایاب ها مقرون به صرفه هستند، و میتوان با قیمتی قابل قبول آنها را تولید کرد. قیمت یک طلایاب بستگی به شعاع و متراژ قابل تشخیص آنها متفاوت است.

یکی از مهمترین عوامل در قیمت گذاریه یک دستگاه حذف ذرات آن است که حداقل باید 60%باشد چ%D