خرید گنج یاب: در این مقاله میخواهیم شما را هرچه بیشتر با گنج،گنج یاب و خرید گنج یاب آشنا کنم.

بپردازیم به گنج:

گنج عبارت است از مجموع اشیاء  گم شده یا دفن شده در زیر زمین، در علم باستان شناسی به حداقل دو جسم یافت شده از خاک  در یک مکان  گنج گفته میشود.

در سالهای قدیم تمام گنج ها با در دست داشتن نقشه به دست می آمد اما حال این سوال پیش می آید که آیا بدون داشتن نقشه گنج هم گنج یابی امکان دارد؟

باید بگویم بله در حال حاضر با تکنولوژی های بسیار پیشرفته اخیر میتوان با خرید یک دستگاه گنج یاب به ارزشمندترین گنج ها با آسانترین روش دست پیدا کرد.

دستگاه گنج یاب:دستگاه گنج یاب به دستگاهی اطلاق میشود که علاوه بر پیدا کردن انواع فلزات و گنج ها قادر به تشخیص و تفکیک فلزات از یکدیگر هستند و به زبان ساده میتوان گفت که قادر به تشخیص طلا از دیگر فلزات باشد همچنین دستگاهایی وجود دارند که توانایی تشخیص سنگهای قیمتی را مانند: الماس، یاقوت،زمرد و….را  نیز دارند و بیشتر از دستگاه گنج یاب برای پیدا کردن اشیاء قدیمی استفاده میشود

اگر بخواهم مختصری از کار یک دستگاه  گنج را برای شما شرح بدهیم این دستگاه در اطراف دیسک خود میدان مغناطیسی را ایجاد میکنند که اگر فلز  شئ قیمتی در اطراف آن پیدا شود دیسک از خود تغییراتی را ابراز میکند ( این تغییرات هم بستگی به نوع دستگاه گنج یاب شما دارد) که ما را از وجود فلز یافت شده آگاه سازد .

new gif
new gif

_ حال برای شما این سوال پیش می آید که یک دستگاه گنج یاب باید چه خصوصیاتی داشته باشد تا بتوانیم آن را با خیال آسوده بخریم و ما را به اهدافمان هرچه بهتر و در مدت زما کمتر برساند.

 برای خرید یک گنج یاب باید به موارد زیادی دقت کرد از جمله:

1- گنج یاب باید عمق نفوذ حداقل 4 متر را داشته باشد.(تست شده و نه صرفا روی کاغذ….تست و حروف نوشته شده روی کاغذ زمین تا آسمان فرق می کنند.)

2 -بالانس(تعادل یا توازن) دستی داشته باشد .اگر بالانس دستی نباشد و اتوماتیک باشد عمق نفوذ کمتر می شود.

3 –گنج یاب حرفه ای باید حتما تفکیک آهن و غیر آهن و یا حتی نوع جدید تفکیک یعنی just gold (فقط طلا) را داشته باشد.

4 – گنج یاب با کیفیت باید نشانگر حساسیت داشته باشد.

5 – حذف ذرات حداقل 60% داشته باشد.توجه کنید که مهم ترین عامل در قیمت گذاری یک گنج یاب یا فلزیاب یا طلایاب همین عامل حذف ذرات می باشد.حتی گاهی حذف ذرات 80% و 90% دو برابر با هم اختلاف قیمت دارند!!

6 – اگر قصد خرید گنج یاب داشتید از گنج یاب هایی استفاده کنید که دارای سیستم کاری VLF و PI و از همه بهتر PI تغییر یافته باشد که سیستم کاری PI تغییر یافته تلفیقی از دو نوع سیستم کاری VLF و PI میباشند .در واقع هم قدرت تفکیک نوع VLF را دارد و هم قدرت نفوذ نوع PI را دارد.

7 – دستگاه گنج یاب،فلزیاب و یا طلایاب قابلیت تنظیم فرکانس را باید حتما داشته باشد.

8 – متاسفانه در کشور ما ایران عموم مردم فکر می کنند که هر چه قیمت یک چیزی (گنج یاب یا هر دستگاهی!) بیشتر باشد بهتر است!!
همین جا متذکر می شویم که قیمت دستگاه گنج یاب به هیچ عنوان ربطی به کارایی دستگاه ندارد.بسیاری از کلاهبرداران گنج یاب با حقه هایی از جمله این اینکه این دستگاه ساخت فلان کشور اروپایی است و برند است و ….. قیمت را بالا می برند در حالی که ممکن است حتی این دستگاه اصلا ربطی به گنج یابی نداشته باشد!
(مثلا دستگاه دو یا سه میلیونی و البته دست ساز !!!! را به قیمت های گزاف بالای بیسیت میلیون تومان می فروشند !)
ولی خب قیمت کمتر هر کسی رو وسوسه میکنه دیگه …..پس از ساده لوحی افراد استفاده می کنند و گنج یابی را که اصلا کارایی ندارد را به فروش می رسانند.

9 – حتما اگر قصد خرید گنج یاب داشتید ،دستگاه گنج یابی را تهیه کنید که فروشنده بصورت کامل دستگاه را در زمین و محل مورد نظر شما و البته در هر نوع خاکی تست کند و با گارانتی مطمئن تحویل دهد .بهترین روش تست گنج یاب هم روش تست در 10 لایه خاک از جمله ساروج ،مواد معدنی،ذرات مختلف ،آهک ،ذغال ،ریشه درخت ،بتن ،خاک مرطوب و ……می باشد.توجه کنید که تست در خاک معمولی و صخره یک تست کاملا معمولی میباشد چنانکه حتی دستگاهی با قیمت بسیار کم در حدود 2 الی 3 میلونی هم میتوانند به راحتی این تست را پاس کند لذا تست حرفه ای و کارآمد تست در 10 لایه خاک ذکر شده است.

خرید گنج یاب1
خرید گنج یاب1

برای خواندن و آگاهیه بیشتر از گنج یاب ارزان کلیک کنید.

این نکته راباید عرض کنم خمتتون که همیشه سراغ دستگاهی بروید که محبوب باشد.حالا چرا؟

چون دستگاهی که محبوب است حتما فروش بالایی دارد .اگر فروش بالا باشد شرکت سازنده تلاش خواهد کرد مشتری های خود را با کارهایی مثل پشتیبانی بیشتر و بهتر ، گارانتی مورد اعتماد،آپدیت های سخت افزاری و نرم افزاری و صد ها مورد دیگر راضی نگه دارد که همگی اهمیت بالایی دارند.
هم چنین دستگاه گنج یاب محبوب تمام اطلاعات و ویژگی ها و فیلم های تست و قیمتش در وبسایت ها وجود دارد و چیزی برای مخفی کردن ندارد و با یک سرچ ساده کاملا قابل مشاهده و بررسی است.

دستگاه گنج یاب  با قدرت فوق العاده برای تشخیص طلا، سکه و گنج در عمق زیاد و قدرت تفکیک کنندگی فلزات از یکدیگر افراد را در یافتن گنج مخفی در اعماق زمین کمک می نماید. قدرت سیگنال دهی عالی، نمایش تصاویر بصورت دو بعدی و سه بعدی و نمایش فاصله شی مورد نظر از سطح زمین بطور دقیق از جمله خصوصیات این نوع دستگاه‌های فلز یاب هستند.

امکان تشخیص حفره و دالان در دستگاه به شما کمک می نماید تا تونل، مقبره، دالان و فضاهای خالی داخل زمین را شناسایی نمائید. اغلب دستگاههای گنج یاب دارای چندین نوع سیم پیچ و سیگنالهای مختلف برای کاوش بوده و حسب نیاز از هر کدام استفاده می گردد. جهت آشنایی با ویژگیهای دستگاههای فلزیاب  که به عنوان گنج یاب استفاده می گردند، به توصیف خصوصیات آنها به شرح ذیل می پردازیم.

خرید گنج یاب2
خرید گنج یاب2

مشخصات دستگاه گنج یاب

مشخصات دستگاه گنج یاب  به امکانات و ویژگیهای خاص آنها در کاوش فلزات در اعماق زیاد، تفکیک نوع فلزات و نمایش تصاویر به صورت دو بعدی و سه بعدی برمی گردد. برخی از خصوصیات مهم دستگاه گنج یاب عباتند از:

  • تولید و بکارگیری همزمان چند سیگنال جهت انتقال و کاوش در اعماق زمین
  • استفاده از باطریهای قوی و امکان استفاده طولانی مدت
  • بکارگیری سیستم های یون ساز مصنوعی و توربو سیگنال
  • دستگاه گنج یاب امکان تفکیک فلزات به آهنی، غیر آهنی، طلا و فولاد را دارند.
  • قابلیت نمایش تصاویر دو بعدی و در برخی موارد سه بعدی از اشیا داخل زمین و کار در انواع زمینها با ترکیبات مختلف مواد معدنی
  • امکان شناسایی حفره ها، تونل ها، مقبره، دالان و اتاقکها مدفون در زیر زمین و داخل کوه با سیستم کاوش عمیق
  • قابلیت نمایش ۳۶۰ درجه ای اشیا مدفون شده در برخی مدلهای پیشرفته گنج یاب
  • تبدیل سیگنال های دریافتی به اشکال واقعی جهت اطلاع از نوع اشیا مدفون شده که قابلیت پردازش دیجیتالی سیگنال نایده می شود.
  • دارای قابلیت ضد اشعه خورشید در برخی مدلها جهت جلوگیری از تداخل امواج نوری و ایجاد پارازیت بر روی صفحه جستجوگر
  • دارای چندین نوع سیم پیچ برای کاوشگری در عمق های مختلف، دیوار، دامنه کوه، فضاهای بسته مانند زیر زمین و غیره در دستگاه گنج یاب

هنگام خرید دستگاه گنج یاب حتما شما هم با افراد مختلف برخورد خواهید کرد، در بازار خرید و فروش گنج یاب کلاهبرداران زیادی هستند و دستگاه های فاقد کارآیی را با عنوانین دستگاه خارجی و اسم های مطرح دنیا به فروش میرسانند،در اینجا میخواهیم به شما نکاتی را بگوئیم تا کمکی باشد برای خرید بهترین دستگاه از شرکت های معتبر.

تفاوت خرید از شرکت و افراد

مسئله اصلی قیمت دستگاه است که هر دستگاهی که از هر شرکت خارجی خریداری شود اگر توسط شخصی باشد همان قیمت سایت اصلی شرکت سازنده خواهد بود در حالی که اگر این خرید توسط شرکت به صورت عمده انجام شود قیمت حداقل 20% الی 40% کمتر از قیمت درج شده در سایت می باشد و همچنین شرکت فروشنده در ایران نیز تخفیف پایینتری به خریدار خواهد داد زیرا در زمان خرید درصدی کسر شده پس منطقی است که به خاطر رقابت شرکت فروشنده پایین ترین قیمت را دشته باشد .

به علت نداشتن جا و مکان ثابت اگر دستگاهی که خریداری کرده اید اصل نباشد نمی توانید به هیچ عنوانی شکایت از شخص داشته باشید .

     اینگونه افراد معمولا بعد از فروش چند دستگاه سایت یا کانال خود را مسدود کرده و همچنین شماره خود را مسدود می کنند و روز از نو و روزی از نو با یک اسم و شماره و کانال جدید شروع به تبلیغ می کنند .

     در صورت خرید از شخص به هیچ عنوان از خدمات پس از فروش خبری نخواهد بود زیرا نه شرکتی در کار است و در صورت نبودن خدمات پس از فروش دستتان به جایی بند نخواهد بود و همچنین گارانتی دستگاه هم بی فایده خواهد بود .

  از فروشنده حتما فاکتور خرید از شرکت اصلی فروشنده را بگیرید و همچنین فاکتور شرکتی که در ایران این دستگاه را به شما می فروشد و حتما در فاکتور قید شود که این دستگاه ساخت فلان شرکت و به عنوان اصل و اورجینال فروخته می شود و حتما حتما مهر شرکت در زیر فاکتور داشته باشد که اگر دستگاه غیر اورجینال بود به راحتی می توانید از طریق شکایت از شرکت فروشنده پول خود را پس بگیرید و در مورد قانونی نبودن دستگاه نگران نباشید اگر شرکت فروشنده در ایران ثبت شده باشد می توانید فاکتور را به عنوان معدن یاب تهیه کنید .

 

راد فلزیاب
راد فلزیاب

شرکت راد فلزیاب:

در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت راد فلزیاب انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت راد فلزیاب به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن تماس: 09122200779