خرید فلزیاب: در خرید فلزیاب در ابتدا بپردازیم به معرفی و شناخت فلزیاب:

فلزیاب: وقتی صحبت از فلزیاب میشود اولین چیزی که به ذهن میرسد این است که از این دستگاه در یافتن فلزات گران قیمت استفاده میشود، این درست است اما این روزها از فلزیاب ها استفاده های متعدد دیگری صورت میگیرد مثل استفاده در گیت های هواپیمایی، یافتن لوله های قدیمی در زیر زمین و بسیار کارهای مفید دیگر.

فلزیابها انواع مختلفی دارند که از آن جمله میتوان به فلزیاب صنعتی، فلزیاب حرارتی، فلزیاب مغناطیسی،فلزیاب فرکانسی، فلزیاب تفریحی و ….غیره اشاره کرد.اما نکته ی اصلی این است که شما میخواهید از این دستگاه در چه کاری استفاده کنید مطابق سلیقه ی خود آن را انتخاب کرده و خریداری کنید.

اگر به دنبال یافتن فلزات مدفون شده قدیمی و با ارزش هستید بهترین گزینه خرید یک دستگاه فلزیاب تصویری است که باز هم خرید از یک شرکت معروف و معتبر یکی از اساسی ترین نکته ها است که باید به آن توجه زیادی شود.

فلزیاب وسیله ای است که عموما به ما برای پیدا کردن اشیاء فلزی گم شده  درون زمین یا دیوار  کمک میکند،فلزیابها یک میدان مقناطیسی را در اطراف و ماحول دیسک جستجوگر خود ایجاد کرده  و در صورت وجود شئ فلزی در آن اطراف شدت میدان مغناطیسی دستگاه تغییر کرده  و  ما را از وجود آن مطلع میکند.

new gif
new gif

هر چه قدرشدت  میدان مغناطیسی تشکیل شده بیشتر باشد نشان از عمق بیشتر فلز خواهد داشت که این اطلاع دادن در دستگاه ها به اشکال مختلف میباشد، در بعضی دستگاهها که دارای صدای یکنواخت هستند صدا تغییر کرده و در دستگاهای فلزیاب تصویری داده های رنگی نشان داده خواهد شد.

اگر شما هم از علاقه مندان دستگاه های فلزیاب هستید بهتر است  قبل از خرید حتما درمورد این دستگاه ها  اطلاعات کافی به دست آورید د بعد خریدتان را انجام دهید.

و همچنان اگر شما از آن دسته افرادی هستید که ظاهر و زیبائیه دستگاه فلزیاب برایتان مهم است باید بگویم در این دستگاه ها ظاهر اصلا ملاک نبوده و تنها موردی که در ظاهر دستگاه ها ملاک است ابعاد دستگاه است که هر چه کوچک تر باشد بهتر بوده و فرد میتواند هنگام استفاده از دستگاه آن را با خود به هرجایی برده و از آن استفاده کند.

این نکته قابل ذکر است که حتما باید درباره دستگاه های فلزیاب مطالعات زیادی داشته باشید تا با شنیدن عنوان های مختلفی مانند فلزیاب ، گنج یاب ، طلایاب ، حفره یاب ، معدن یاب ، ردیاب و …. دچار سردرگمی نشوید.

خرید فلزیاب
خرید فلزیاب

قبل از خرید دستگاه فلزیاب باید به چند نکته توجه کرد :

که من در اینجا تعدادی از آنها را بازگو میکنم تا بتواند شما را هر چه بیشتر برای رسیدن به اهدافتان کمک کند .

_ اولین نکته ی قابل توجه این است که بعضی از خریداران بر این تصور هستن که هرچه قیمت دستگاه فلزیاب بیشتر باشد قابلیت هایش نیز بیشتر میباشد و خیلی بهتر است این درست اما همیشه بر همه ی دستگاه ها صدق نمیکند و گاهی دستگاههایی هستن با قیمت های خیلی پائین تر اما کارآیی زیاد.

_ دومین نکته ی قابل توجه این است که به هیچ عنوان دستگاه فلزیاب را از فروشندگان دست فروش نخرید حتی اگر دستگاهشان از بهترین برند ها باشد.

_ سومین نکته ی قابل توجه این است که اصلا به مارک و برند دستگاه توجه نکنید و بیشتر روی عملکرد خود دستگاه دقت داشته باشید چون خیلی از برند های معروف هستن که دستگاهشان در آب،هوا و خاک ایران سازگار نیست.

پس نتیجه میگیریم که قیمت دستگاه ،برند، ظاهر وزیبائیه دستگاه بر عملکردآن تاثیر بسزائی نخواهد داشت و باید بیشتر توجه بر کارآیی و عملکرد دستگاه داشته باشیم.

ویژگیهای یک دستگاه فلزیاب خوب و حرفه ای از قرار زیر میباشد که خوب است قبل از خرد به آنها توجه کنیم:

_ یک فلزیاب خوب باید عمق نفوذ حداقل ۳ متری داشته باشد(توجه کنید که عمق نفوذ های نجومی ۳۰ متر و ۴۰ متر و … دروغی بیش نیستند)

_ سبک و کم حجم باشد این عامل سبب میشود که علاوه بر حمل آسان ، نگهداری از آن نیز راحت تر شود.

_ فلریاب خوب باید قابلیت تغییر فرکانس داشته باشد. برخی از همکاران و کاوشگران عزیز تاکید می کنند که حتما دستگاه باید فرکانس پایین باشد ولی این باور درست نیست زیرا در جاهایی که خاک نرم دارد برای عمق زنی بیشتر فلزیاب باید فرکانس بالا باشد و در جاهایی مانند سخره و ساروج باید فرکانس دستگاه کم باشد تا امواج از مانع راحت عبور کنند.

_ نشانگر حساسیت و متراژ داشته باشد.

_ نشانگر تفکیک فلزات یعنی نشانگر(Jast gold) داشته باشد.

_ امکان حذف ذرات ناخواسته حداقل ۵۰ درصدی را داشته باشد.شاید برایتان جالب باشد بدانید که یکی از مهم ترین عوامل در قیمت گذاری یک گنج یاب یا فلزیاب همین عامل حذف ذرات می باشد.

خرید فلزیاب
خرید فلزیاب

مشکلاتی که در  خرید فلزیاب ها رایج است مانند :

  1. عمق زنی کم جهت شناسایی انواع فلز
  2. خطاهایی مثل رد شدن از سنگ های سخت همانند ساروج
  3. شناسایی سنگ آهک و سیلیس به عنوان فلز
  4. شناسایی رگه های معدنی (اصطلاح عامیانه:ذرات) به عنوان فلز
  5. شناسایی زغال و خاک پخته (آجر) به عنوان فلز
  6. شناسایی فلزات پوسیده و رگه های فلز بعنوان طلا و فلز
  7. نبود تفکیک خوب و تفکیک آهن زنگ زده بعنوان فلز با ارزش
  8. خطای بالای دستگاه در مناطق مرطوب و اختلال در کار دستگاه
  9. شناسایی استخوان سنگ های ریز بعنوان فلز
  10. به هم خوردن بالانس در کمتر از ۳۰ ثانیه

فلزیاب ارزان

خرید دستگاه فلزیاب در ایران با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد از جمله این مشکلات قیمت بعضی از دستگاه میباشد، البته باید به این مورد هم توجه شود که به دلیل مشکلات ارزی و گمرکی احتمال اینکه قیمت دستگاه ها بالاتر از سایت شرکت سازنده باشد زیاد است. پس این مورد را هم هنگام  خرید باید مدنظر قرار بدین، و یکی دیگر از مسائل که در قیمت دستگاه فلزیاب تاثیر بسزایی دارد امکانات مختلف یک دستگاه میباشد،

مثلا دستگاهی که با انواع خاک سازگاری داشته باشد، تفکیک داشته باشد،حذف ذرات داشته باشد، جاست گلد(طلایاب) باشد،

اما این به این منظور نیست که دستگاه های ارزان قیمت فاقد کارآیی بوده و نمیتوانید با دستگاه ارزان در کاوش موفق شد.

فاکتور تاثیر گذار دیگر در قیمت فلزیاب کشور سازنده آن میباشد. فلزیاب های خارجی برای ورود به ایران مشکلات زیاد و محدودیت های بسیاری دارند و چون اکثرا از مبادی قانونی وارد نمیشوند فاکتورهای بسیاری باعث بالا رفتن قیمت آنها می شود و در اصل قیمت آنها با قیمتی که در ایران به فروش میروند بسیار تفاوت دارد! شرکت مهندس زمانی تنها شرکت ایرانی است که دستگاههای تولیدی آن با فلزیاب های خارجی رقابت داشته و در اکثر موارد عملکرد بسیار بهتری نسبت به آنها دارند و به دلیل نداشتن محدودیت های ذکر شده دارای قیمت بسیار پایینتری نیز هستند.

قیمت فلزیاب ارزان

در این روزها تبلیغات کذب و دروغ بسیار زیاد شده است و باعث شده تا بسیاری از افراد با شنیدن این تبلیغات خام این حرف ها شده و هزینه گزافی را برای دستگاهی که کاملا فاقد کارآیی است صرف میکنند و بعد از اینکه با آن دستگاه مشغول کار بشوند متوجه میشوند که کارآیی خاصی نداشته است.

پس اولین اقدامی که متقاضیان باید انجام بدهند، این است که جدا از بحث قیمت به عملکرد دستگاه دقت کنند ، آن را تست کرده و بعد از اطمینان حاصل کردن از عملکرد آن را خریداری کنید.

exirbanner
exirbanner

شرکت راد فلزیاب:

در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود، همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت راد فلزیاب انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت راد فلزیاب به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن تماس09122200779