گنج یاب تصویری

در این مقاله ما میخواهیم به شما کاربران گرامی درمورد گنجیاب ،گنجیاب تصویری و انواع آن توضیح دهیم تا شما آگاهی  تقریبی داشته باشید.

بهترین دستگاه گنج یاب  به  دستگاهی  گفته  میشود  که  علاوه  بر شناسایی  فلز توانایی  تشخیص  باارزش  بودن یا  بی ارزش  بودن  مانند  طلا یا  فلز را میدهد.  دستگاه  گنجیاب  یکی از انواع  تجهیزات  دیجیتال است که  برای  جستجو و پیدا کردن  موقعیت های  اشیا گرانبها  و یا فلزات  ویا اجسام  قیمتی که درزیر زمین  دفن  شده اند  بکار میرود .

 

دستگاه های فلزیاب و دقیق ترین  فروش گنج یاب را می توان یکی از بهترین دستگاه ها برای کشف محل دقیق انواع فلزات دانست که این دستگاه می تواند مزایای بسیاری مانند کشف میدان مین، اطلاع از محل دقیق فلزات و… به دنبال داشته باشد. از دستگاه  قیمت گنجیاب تصویری در صنایع مختلفی استفاده می شود که امروزه بسیاری از آن برای کشف دفینه استفاده می نمایند. همانظور که میدانید امروزه دستگاه های متعددی برای فلزیابی  و گنجیابی  اختراع و به بازار عرضه شده اند اما باید بدانید که این دستگاه ها چه کاربرد هایی خواهند داشت.

استفاده از این دستگاه ها برای کارشناسان اشیای عتیقه و که درزمینه  اکتشافات باستان شناسی هستند  اهمیت زیادی دارد. انواع دستگاه فلزیاب ، طلایاب ، گنج یاب و یا دستگاه هایی که برای یافتن فلزات دیگر در بازار موجود هستند را می توان جزو دستگاه های  خریدو فروش گنج یاب دانست.
خرید دستگاه گنج یاب برای بسیاری از سازمان ها یا شرکت های اکتشافی ، نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود.

گنج یاب تصویری
گنج یاب تصویری

ساخت این دستگاه ها با بهترین و مرغوبترین مواد اولیه بوده و به همین دلیل دقت تمامی انواع آنها بالا بوده و می توانند حتی تا یک سانتی متری فلز را تشخیص دهند. در دوران قدیم با استفاده از میله هایی این کار انجام می شده که این میله ها قدرت تشخیص تقریبی محل فلز را داشته اند و با استفاده از آنها میزان شعاع بسیار کمتری را می توان پوشش داد اما امروزه با عرضه شدن مدل های به روز فلزیاب به بازار شاهد هستیم که بر روی مانیتور آن حتی متراژ باقی مانده تا فلز نیز نشان داده می شود.

یکی از مهم ترین ویژگی های بسیاری از دستگاه گنج یاب تصویری  عدم حساسیت در برابر  شرایط  خاک ،آب و املاح مواد معدنی است .این دستگاه ها را میتوان در وسعت بالایی از زمین استفاده کرد .مدل هایی از دستگاه گنجیاب تصویری  که برای تشخیص طلا طراحی و ساخته شده اند صرفا میتوانند موقعیت طلا را در شرایط  متفاوت تعیین کنند.

نمونه هایی ازویژگی های پر کاربرد انواع دستگاه گنج یاب تصویری :  سیستم های مغناطیس سنج، صفحه نمایشگر دیجیتال، سیستم های تصویربرداری سه بعدی، سیستم های پالس القایی، سیستم صوتی قوی، قابلیت تفکیک فلزات و اشیای دفن شده، قابلیت کاربرد در زمین هایی با بافت خاک متفاوت و…

شاید برای خیلی ها در نگاه اول گنج یاب تصویری  شرکتی دستگاهی برتر نسبت به دستگاه فلزیاب دست ساز بنظر بیاید.ظاهر قضیه هم اینگونه هست ولی در عمل تفاوت هایی دارند  فلزیاب شرکتی از تکنولوژی  روز دنیا استفاده می کنند  همچنین قدمت فعالیت آنها از خیلی از نمونه های دست ساز بیشتر می باشد.

خرید گنج یاب تصویری ارزان: می توان به این گونه  گفت که فلزیاب تصویری ، یک فلزیاب با توانایی  نمایش هدف های دفع  شده  در زیر زمین  وسط  نرم افزار شبیه ساز سه بعدی، به اپراتور فلزیاب می باشد. در برخی از دستگاه های طلایاب و گنج یاب تصویری  تصاویر اسکن شده توسط صفحه نمایش قرار دادئه شده بر روی خود دستگاه فلزیاب نمایش داده می شود و در برخی از دستگاه های فلزیاب قابلیت اتصال به لپ تاپ یا تبلت ویندوزی وجود دارد. تصاویر اسکن شده توسط دستگاه فلزیاب یا گنج یاب تصویری ارزان ممکن است به صورت تک بعدی یا سه بعدی باشد.

درانواع مختلف فلزیاب و گنج یاب تصویری  توانایی پیدا کردن و شناسایی تونل توسط فلزیاب تصویری سه بعدی امکان پذیر است.

درمدل های مختلف  گنج یاب تصویری ارزان توانایی یافتن و شناسایی حفره و تونل توسط فلزیاب تصویری امکان پذیر است .برای خرید فلزیاب و گنجیاب تصویری با گارانتی و خدمات پس از فروش و تست حضوری در زمین با شماره ی 09122200779 تماس حاصل فرمائید.

باکیفیت ترین طلایاب های بازار ایران:

مدل هایی مثل: سوپر سنس ،لورنز،آلفا، استورم، جی پی ایکس GPX 5000 و… در بازار ایران  به دلیل  تفکیک  jast gold   علاقه  زیادی  بین مردم  پیدا  کرده  است . البته  مارک  بودن  نشان  دهنده  کامل  بودن را نمیدهد راه حل این موصوع  این  است  که دستگاه  را از فروشگاه  یا شرکت معتبر خریداری کنید.

تشخیص فلزات جدید و قدیمی   برای  دستگاه های  گنجیاب  تصویری  دسته بندی  متفاوتی دارند ، برخی مدل ها در تشخیص فلزات تازه تر بسیار سریع تر عمل می کنند، اما در مورد فلزاتی  که قدیمی تر هستند و در عمق  بیشتری  دفن شده اند کار برای آن ها سخت ا ست، به این  نکته  نیز در حین تهیه دستگاه  فلزیاب و طلایاب  دقت نمائید.

فاکتورهای اساسی برای خرید دستگاه  گنجیاب تصویری:

1-نکته مهم برای خرید دستگاه گنجیاب تصویری تست بر روی زمین و خاک به طور 100% انجام شود.

2-همیشه موقع خرید دستگاه خودتان دستگاه را تست کنید .

3- قابلیت جدید و فوق العاده که در سال 2016 و 2017 در برخی دستگاه ها گنجانده شده ،قابلیت Just Gold نام دارد که همانطور که از اسم آن پیداست فقط برای یافتن طلا تنظیم می شود.پس اگر قصد خرید دستگاه های  با قیمت بالای 10 میلیون داشتید ،سعی کنید از این نوع دستگاه ها خریداری کنید.

نکات  مهمی برای خرید  دستگاه  فلزیاب  یا نمایندگی گنجیابی  تصویری و انتخاب نهایی وجود دارد که  به بعضی  از آنها در ذهن ما هستند وشاید  بخشی ازآنها  بخاطر محدود کردن سیستم هایی هستند  که  در بازار جهانی عرضه شدند  و بسیار قدرتمند هستند.

در تصور عامه ی مردم  این فکر است که هرچه  قیمت یک  کالا یا دستگاهی  بالا تر باشد  کیفیت بهتری  دارد  و بهتراز

اجاره دستگاه گنجیاب دیگر است  اما در اصل  اینگونه  نیست  در خرید دستگاه  نباید  به  برند  و مارک  بودن آن توجه  کرد باید  کیفیت و کارایی  دستگاه را در نظر گرفت.

انتخاب دستگاه هایی که فروش بالا دارند و در میان خریداران محبوب تر هستند نیز همیشه تکنیک انتخابی خوبی است. چون هم بهتر پشتیبانی می شوند و هم مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری آن ها در اسرع وقت حل می گردد.

همین طور لازم به ذکر است که مدل های محبوب و پرفروش  موجود در بازار ممکن است هر از چند گاهی  آپدیت های  نرم افزاری دریافت کنند. این مسئله باعث می شود  که آن ها عملکرد  به مراتب بهتری  نسبت  به دیگر مدل های  موجود در بازار داشته باشند و حتی نقص های  آنان  نیز پس از هر مرتبه  بروزرسانی  برطرف  می گردد.

گنج یاب تصویری
گنج یاب تصویری

پس قبل از خرید از فروشنده تقاضای تست ۱۰ لایه بکنید و اگر به هر دلیلی تفره رفت و تست صخره یا خاک را پیشنهاد داد مطمئن باشید دستگاهی که به شما می فروشد یک دستگاه معمولی بوده و قادر نیست از ده لایه عبور کند.

شرکت راد فلزیاب با بیش از 20 سال سابقه درخشان سعی داردراد فلزیاب سعی بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

شماره تماس کارشناسان کاوش :

09122200779

Faraz_felezyab@

Felezyab_faraz1992@