فلزیاب Fisher F75 فیشر فناوری جدید پیشرو!

این ویژگی‌های جدید F75 را با عمق بیشتر، تفکیک هدف بهتر و ویژگی‌های صوتی متنوع‌تر می‌کند که سایت‌های آلوده به آهن شما را باز می‌کند!

امکان فعال و غیرفعال کردن حالت DST (فناوری محافظ دیجیتال) برای سرکوب EMI نهایی FA (فرآیند سریع) – جداسازی هدف بهبود یافته است .

سه سطح جدید FeTone®: Iron Audio Off، Low یا Medium (مکمل تنظیمات موجود “High”)

زیر و بمی صدا قابل تنظیم اکنون در حالت تشخیص بالای خط عمق و عملکرد .

شماره سریال جاسازی شده – سریال سازی اکنون به صورت الکترونیکی ذخیره می شود.

فلزیاب FIsher F75 جدیدترین فلزیاب فیشر است که قدیمی ترین نام در فلزیاب است. این مدل را با هر یک از آشکارسازهای برتر مقایسه کنید و ما مطمئن هستیم که شگفت زده خواهید شد. ویژگی های پیشرفته، عمق عالی و سهولت استفاده، F75 را به گزینه ای عالی برای شکار سکه، آثار و قطعات طلا تبدیل کرده است.

فلزیاب فیشر F75 فلزیاب نهایی با تکنولوژی پیشرفته است. جدیدترین ویژگی‌ها، با عمق بیشتر، تفکیک هدف بهتر و ویژگی‌های صوتی بهبود یافته، آن را حتی همه کاره‌تر می‌کنند. Treasures in America قیمت رقابتی برای آشکارساز فیشر F75 و همچنین پرداخت های ماهانه با گزینه های پس پرداخت Affirm ارائه می دهد. جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری را از Fisher at Treasures در آمریکا دریافت کنید!

ویژگی های فلزیاب Fisher F75

فرکانس کاری 13 کیلوهرتز

Fisher F75 دارای فرکانس کاری VLF 13 کیلوهرتز است که حساسیت فوق العاده ای به اجسام کوچک بدون کاهش عمق ارائه می دهد. برای شکار آثار، تیراندازی سکه، شکار ساحلی و جستجوی طلا توصیه می شود.

طراحی ارگونومیک

Fisher F75 سبک وزن و دارای طراحی ارگونومیک است، بنابراین می توانید به راحتی در طول روزهای طولانی به جستجوی گنج بپردازید. دارای توزیع وزن متعادل، دسته فوم و سایر ویژگی هایی است که در دست گرفتن این فلزیاب راحت است.

افزایش تبعیض

فلزیاب فیشر F75 دارای حالت های تشخیص فیلتر دوگانه پیشرفته برای تشخیص فلز در مناطق زباله با فلزات ناخواسته است. با جدیدترین فلزیاب فیشر، می‌توانید حالت DST (فناوری محافظ دیجیتال) را فعال یا غیرفعال کنید، بنابراین می‌توانید سرکوب و تداخل EMI را بهبود بخشید. حالت تبعیض همچنین اکنون صدای پیشرفته ای را ارائه می دهد، بنابراین می توانید بین یک گنج واقعی و یک سیگنال ناخواسته تشخیص دهید.

3 سطح جدید FeTone

به دنبال سطل زباله آهنی نباشید – Fisher F75 با سه سطح جدید FeTone ارائه می شود تا تنظیمات بالای قبلی را تکمیل کند. اکنون، از بین صدای آهنی خاموش، کم، متوسط ​​یا زیاد انتخاب کنید تا بهتر بفهمید چه چیزی ارزش حفاری را دارد و چه چیزی را باید پشت سر بگذارید.

جداسازی سریع هدف

فلزیاب فیشر F75 دارای جداسازی هدف FA (فرایند سریع) است که نسبت به مدل قبلی ارتقا یافته است. این زمان پاسخ سریعتر جداسازی هدف را بهبود می بخشد، بنابراین برای مناطقی با اهداف فراوان عالی است.

فلزیاب Fisher F75 فیشر
فلزیاب Fisher F75 فیشر

ویژگی های دیگر

عملکرد قدرتمند با مشخص کردن هدف با ماشه و زیر و بم صوتی متغیر

حساسیت، افزایش عمق و تعیین دقیق به راحتی قابل تنظیم است

صفحه نمایش LCD بزرگ با نمایشگر شناسایی هدف عددی 0-99 و نور پس زمینه برای شرایط کم نور

بهبود تبعیض با 3 حالت جستجو و کنترل های مختلف تشخیص

نمودار نوار کانی سازی مغناطیسی و بازخوانی

تعادل زمین دستی یا خودکار FASTGRAB™

حافظه غیر فرار تنظیمات را ذخیره می کند

هزینه عملیات کم – معمولاً بیش از 40 ساعت با باتری های قلیایی 4 AA

کویل جستجوی ضد آب Double-D

پوشش باران برای کنترل محفظه و محفظه باتری موجود است

توصیه شده برای:

تیراندازی سکه

شکار آثار

شکار ساحلی

اکتشاف طلا

گنجینه در تعهد آمریکا

ما یکی از بزرگترین مجموعه محصولات آزمایشگاه فیشر را ارائه می دهیم. ما فقط یک شرکت فروش فلزیاب نیستیم، بلکه در میدان هستیم و محصولاتی را که می فروشیم آزمایش می کنیم. . کارکنان خوش برخورد و آگاه ما در اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا ابزار مناسبی را که متناسب با نیاز و بودجه شما باشد پیدا کنید.

  • شرکت فلزیاب کاوش اماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی میباشد شرکت کاوش با 20 سال سابقه درخشان سعی دارد با ارسال به سراسر نقاط  دنیا  وگارانتی و خدمات  پس از فروش  واموزش و تست  در زمین  به شما عزیزان  خدمات ارائه میدهد.
  • برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید .
  • 09122200779
  • لطفا صفحه اینساگرام مارا دنبال کنید.
  • Faraz_felezyab@
  • Felezyab_faraz1992@