فلزیاب cf77:

CF77 دارای 3 سیم پیچ جستجوی DD سبک وزن و مقاوم در برابر آب برای انتخاب! برای رسیدن به بهترین عملکرد کافی است سیم پیچ مناسب را برای هر محیط انتخاب کنید. طراحی DD این سیم پیچ های جستجو به شما امکان می دهد حتی در سخت ترین شرایط زمینی به جستجوی عمیق بپردازید.

از سیم پیچ های 23 سانتی متر (9 “) ، 28 سانتی متر (11”) یا 45 سانتی متر (18 “) انتخاب کنید. کوچکترین سیم پیچ جستجو دسترسی آسان به مناطق باریک را با تفکیک مناسب هدف فراهم می کند. سیم پیچ متوسط ​​تعادل عمق و تفکیک هدف را فراهم می کند.

بزرگترین سیم پیچ جستجو عمیق ترین جستجوها را در مناطق کاملاً باز فراهم می کند. با سه گزینه برای انتخاب ، شما همیشه می توانید بهترین سیم پیچ جستجو را برای محیط خود انتخاب کنید.

در زمینه های مختلف بهترین عملکرد را بدست آورید. CF77 فلزیاب تحویل می دهد: از زمین سنگلاخی و شرایط بسیار معدنی گرفته تا مزارع مزرعه ، سواحل و مناطق پر از آشغال.

فلزیاب.طلایاب.گنج یاب
فلزیاب.طلایاب.گنج یاب

با خرید دستگاه طلایاب و گنجیاب سی.اف 77 به شما امکان می دهد طلا ، سکه های تک ، جواهرات ، آثار و اشیاء ریز دیگر را در مناطقی که قبلاً نمی توانستید شکار کنید به راحتی تشخیص دهید. از عملکرد صاف و پایدار حتی در سخت ترین شرایط زمین می توانید به کاوش بپردازید و اهدافی را که سایر شکارچیان گنج با دستگاه های دیگر نادیده از آنها عبور کرده اند کشف کنید.

تمایز فلزات با 3 صدای مختلف صوتی

CF77 آشکارساز فلز می تواند به عمق باورنکردنی برسد در حالی که هنوز شناسایی کامل هدف و تبعیض روشن بین فلزات را فراهم می کند. طراحی منحصر به فرد می تواند با کمک به شما در ایجاد تمایز بین فلزات غیر آهنی ، طلا و آهنی با 3 آهنگ صوتی مختلف ، از حفاری غیرضروری جلوگیری کند

صوتی آهنین

CF77 فلزیاب می تواند سیگنال های آهن تولید شده توسط خاک را در مناطق بسیار معدنی از بین ببرد. یک ویژگی خاموش و روشن صوتی آهن به شما امکان می دهد تا با خاموش کردن کامل صداهای هدف آهنی ، فقط فلزات غیر آهنی را تشخیص دهید.

حالت های جستجو

CF77 دارای سه حالت عملکرد است. GENERAL یک حالت عدم تبعیض است که حداکثر عمق را فراهم می کند. MODE 1 و MODE 2 یک حالت تبعیض آمیز است که عملکرد صاف و پایدار را هنگام فیلتر کردن اهداف ناخواسته فراهم می کند. این حالت ها در شرایط بسیار معدنی خاک عملکردی استثنایی را ارائه می دهند.

عملکرد آسان و طراحی ارگونومیک

CF77 فلزیاب یک فلزیاب کاربر پسند است که با سهولت استفاده در ذهن طراحی شده است. یک طراحی ارگونومیک هوشمندانه و کنترل های ساده به شما امکان می دهد تمام روز را بدون خستگی شکار کنید. کاربران سطح متوسط ​​و حرفه ای از طراحی هوشمندانه و عملکرد بصری قدردانی خواهند کرد.

زندگی طولانی باتری

CF77 فلزیاب توانایی شکار در تمام روز و سپس برخی از آنها را برای شما فراهم می کند. اکنون می توانید بدون نگرانی از کمبود برق ، شکار کنید. فقط با استفاده از 8 باتری قلمی قلیایی ، CF77 فلزیاب می تواند به راحتی 30 ساعت کار کند.

 

راد فلزیاب
راد فلزیاب

شرکت فلزیاب اکسیر:

در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت راد فلزیاب انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت راد فلزیاب به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن تماس: 09122200779