دستگاه فلزیاب Ajax Primero آجاکس  دارای 9 سیستم پیشرفته برای تشخیص و اکتشاف فلزات، طلا، گنج های مدفون و حفره، علاوه بر عملکردهای متعدد می باشد.

داستان های علمی تخیلی فناوری آینده را به نمایش می گذارد که ممکن است به طور موثر اجرا شود، از جمله مواردی که فقط در صحنه های علمی تخیلی قابل اجرا هستند.

اما با تیم خلاق AJAX برای فناوری فلزیاب ها که شما را به یک جهش با کیفیت و منحصر به فرد می رساند. اولین بار در سطح جهان به واقعیت علمی مدرن که جدیدترین و دقیق ترین سیستم های علمی برای تشخیص نهفته است .

 • فلزیاب Ajax Primero آجاکس قدرتمندترین و دقیق‌ترین سیستم‌های تشخیص را با سیستم‌ها و نرم‌افزارهای پیشرفته بی‌سابقه به شما ارائه می‌دهد، همه این‌ها و بیشتر در Primero، اولین آشکارساز در جهان،
 • یک انقلاب علمی واقعاً جدید است که تمام منابعی را که در جستجو و جستجو نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد.
 • سفرهای اکتشافی سیستم های تشخیص پیشرفته با روش های تحقیقاتی دقیق، کارآمد و نوآورانه برای اولین بار و از طریق AJAX فقط برای فناوری آشکارسازاست .
 • Primero دارای طراحی منحصر به فرد و مدرنی است که به شما امکان می دهد بر روی تمام سیستم های تشخیص و اکتشاف کار کنید.
 • همچنین شامل سطح بالایی از برنامه ها و تنظیمات عملیاتی که به شما امکان می دهد تا برنامه های کلی سفرهای اکتشافی خود را تا رسیدن به هدف خود کنترل کنید.
 • Ajax Primero شامل 9 سیستم مختلف تخصصی برای شناسایی اهداف طلا، مواد معدنی و مدفون شده با عملکرد فنی سطح بالا و مفاهیم جدید است.
 • این سیستم ها نتایج دقیق ادغام شده در اطراف هدف را با جزئیات خاص به شما ارائه می دهند.

عملکردهای متعدد در یک دستگاه، به کاربر این امکان را می دهد تا از 9 سیستم پیشرفته با عملکرد دقیق بدون خطا برای شناسایی طلا، گنج ها و فلزات زیرزمینی استفاده کند.

طراحی مدرن و منحصر به فرد، که به شما قدرت و اعتماد به نفس می دهد تا کاوش های خود را به راحتی انجام دهید، دارای راحتی در تشخیص، وزن سبک و سهولت استفاده است.

فلزیاب Ajax Primero آجاکس
فلزیاب Ajax Primero آجاکس

این دستگاه به طور کامل ساخته و طراحی شده و تمامی قطعات و اجزای آن از طریق کارخانه آژاکس برای تکنیک های تشخیص بدون استفاده از قطعات خارجی ساخته شده است که به دستگاه کارایی بالا، اطمینان و کیفیتی بی نظیر می بخشد.

طراحی با کیفیت بالا برای کار در شرایط سخت و مقاوم در برابر سر و صدای محیط اطراف طراحی شده است.

صفحه نمایش رنگارنگ برای نمایش نتایج و تنظیمات در اندازه 5 اینچی که به کاربر امکان می دهد تنظیمات کلی دستگاه را کنترل کند و نتایج و ویژگی های جستجو را نشان دهد.

رابط ها و برنامه های ایده آلی که به شما کنترل دقیق و سهولت استفاده از دستگاه را در حین جستجو می دهد.

محل اصلی باتری در داخل دسته حمل دستگاه قابلیت باز و بسته شدن دارد که در صورت آسیب دیدن باتری بدون نیاز به باز کردن قاب اصلی دستگاه به راحتی تعویض می شود.

قدرت اولیه به دستگاه اجازه می دهد تا 5 ساعت کار مداوم در حداکثر سطح صدا و سطوح نور پس زمینه صفحه جستجو کار کند.

خروجی هدفون، که به شما امکان می دهد نتایج جستجو و هشدارهای واضح را با نتایج صوتی راحت و متنوع در MP3 و WAVES بشنوید.

خروجی شارژر که امکان شارژ سریع و هوشمند باتری را برای عملکرد بالا و شارژ مناسب فراهم می کند.

سوکت ورودی سیستم‌های جستجوی چند وظیفه‌ای، از طریق آن می‌توانید سیستم مورد نظر خود را انتخاب کنید، دارای مکانیزم مکانیکی پیچیده برای جداسازی و نصب حسگر جستجو بدون هیچ تلاش و زمان است.

رابط کلیدهای کنترل، ضد ضربه و رطوبت با فشار دادن دکمه ها کار می کند که به شما امکان کنترل کامل برنامه و تنظیمات دستگاه روی صفحه را می دهد.

 • شرکت فلزیاب کاوش اماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی میباشد شرکت کاوش با 20 سال سابقه درخشان سعی دارد با ارسال به سراسر نقاط  دنیا  وگارانتی و خدمات  پس از فروش  واموزش و تست  در زمین  به شما عزیزان  خدمات ارائه میدهد.
 • برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 • 09122200779
 • لطفا صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید.
 • Faraz_felezyab@