فلزیاب گرت اپکس Garrett Apex

قدرت انتخاب شما با Garrett Ace Apex فلزیاب کاملاً چند منظوره با چند فرکانس قابل تغییر است! این بسته شامل فلزیاب Apex با هدفون بی سیم جدید و کویل کاملاً ضدآب 6 ”x 11” DD Viper وکاور کویل .

معرفی چند فلکس تکنولوژی، بر اساس یک دولت از هنر، پهنای باند پلت فرم های دیجیتال است که به سادگی پیشنهادات بیشتر تطبیق پذیری، عمق و قدرت از هر آشکارساز در محدوده قیمت خود.

 

 MULTI-FLEX همزمان چند فرکانس شما می توانید از میان 4 فرکانس قدرتمند تک ( 5، 10، 15 و 20 کیلوهرتز ) برای بهبود تشخیص در اهداف خاص، یا یکی از حالت های چند فرکانسی همزمان APEX را برای دستیابی به تشخیص عالی با عمق و پاسخگویی عالی در همه انواع اهداف و زمین ها انتخاب کنید.

فلزیاب گرت اپکس Garrett Apex همچنین دارای حالت چند فرکانسی MULTI-SALT است که برای جستجوی آب نمک برای حداکثر توان عملیاتی حتی در خط ساحلی یا با سیم پیچ غوطه ور بهینه شده است. APEX که با سیم‌پیچ جدید 6″x11″ DD VIPER مونتاژ شده و کاملا ضد آب است، دارای یک صفحه نمایش با نور پس زمینه ضد باران است. ویژگی اصلی ACE APEX سبکی است. در بخش “فوق العاده سبک”، با وزن 1.1 کیلوگرم، “دفاکتو” سبک ترین فلزیاب موجود در بازار جهانی برای قیمت خود است. تجهیزات استاندارد فلزیاب ACE APEX سیم پیچ 6 “x11” DD Viper پوشش سیم پیچ 6 “x11”.

باتری های لیتیومی قابل شارژُ .

 ویژگی های چند فرکانس همزمان چیست؟

همزمان   Multifrequency اشاره به انتقال، پذیرش و همزمان تجزیه و تحلیل از 2 یا بیشتر فرکانس های عملیاتی با ردیاب های فلزی. بر خلاف چند فرکانس متوالی ، که 2 یا چند فرکانس را ارسال، دریافت و تجزیه و تحلیل می کند اما یکی پس از دیگری در چرخش، چند فرکانس همزمان در پردازش سیگنال های مختلف بسیار سریعتر و پاسخگوتر است و قادر به تجزیه و تحلیل همزمان آنها است. بنابراین، سیستم‌های چند فرکانس همزمان، مانند Garrett Multi-Flex APEX ، امکان تجزیه و تحلیل اهداف با تعداد فرکانس‌های بالا را فراهم می‌کنند، بنابراین از شناسایی بهتر اجسام و حذف مؤثرتر اختلالات مربوط به کانی‌سازی زمین اطمینان حاصل می‌کنند .

تجهیزات استاندارد:

  • فلزیاب ACE APEX
  • سیم پیچ 6 “x11” DD Viper
  • پوشش سیم پیچ 6 “x11”.
  • باتری های لیتیومی قابل شارژ

  • در شرکت فلزیاب کاوش سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شودتا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید. برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.
  • برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.
  • 09122200779
  • faraz_felezyab@
  • felezyab_Faraz1992@