طلایاب

طلایاب

گنج یاب
گنج یاب

(طلایاب عبارت از دستگاهیست که توانایی تفکیک وتشخیص انواع فلزات را داشته باشد یا به عبارتی ما را از با ارزش بودن یا بی ارزش بودن فلز یافت شده آگاه سازد. این دستگاها برای پیدا کردن طلاو سکه های طلای مدفون شده در زمین یا دیوار ها و سنگها  استفاده میشوند به نام دستگاه طلایاب معرف اند.)

طلایاب
طلایاب

یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکات در خرید دستگاه طلایاب این است که برای خرید این محصولات نباید زیاد به مارک و برند توجه نمود و بیشتر به کیفیت و امکانات دستگاه توجه کنید.
تنوع آب و هوایی و خاک مورد استفاده در نقاط مختلف جغرافیایی باعث شده است تا شاهد تنوع مدل‌های مختلف این محصولات باشیم.
این تنوع محصولات از یک طرف می‌تواند به عنوان یک ویژگی مثبت و خوب در نظر گرفته شده و باعث شود تا افراد، انتخاب‌های بیشتری داشته باشند.
اما همین انتخاب‌های بیشتر در برخی از موارد ممکن است باعث ایجاد دغدغه‌هایی برای افراد در انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع فلزیاب از میان دستگاه‌های موجود در بازار شود.

طلایاب ارزان:

اگر شما تمایل دارید در مورد مشخصات و قیمت فلزیاب ها بیشتر بدانید اما مطمئن نیستید که کدام نوع فلزیاب شما را به هدفتان می رساند . پیشنهاد می دهیم این پست را به دقت مطالعه نمایید. فلزیاب های مختلفی از نظر نوع و فعالیت آنها وجود دارند. این فلزیابها عبارتند از: فلزیابهای تفریحی ، پیشرفته ای ، صنعتی ، دارای فرستنده و گیرنده ، فرکانسی ، مغناطیسی ، راداری و زمینی و طلایاب ارزان اگر به فعالیت کشف فلز صرفا نگاه یادگیری دارید پیشنهاد ما این است که از فلزیابهای ارزان قیمت یا طلایاب تصویری ارزان استفاده نمائید.

این نوع فلزیاب ها قاعدتا برای کسانی مناسب است که به حرفه یافتن فلز یک نوع نگاه سرگرم کننده دارند و پول زیادی نمی خواهند هزینه نمایند.

طلایاب تصویری حرفه ای:

در دسته فلزیاب هایی قرار می‌گیرد که با تعیین نوع تنظیمات در مدار اصلی فلزیاب تصویری و برنامه نرم‌افزار فلزیاب تصویری ارزان عمل تفکیک طلا یا انواع فلزات از دیگر منابع و مواد معدنی ، سنگ‌ها یا کانی‌های دارای وضعیت مشابه هدف اصلی یا طلا را تشخیص داده و بصورت لکه رنگ منظم و نامنظم در کنار انواع لکه رنگ مجزا آشکار نماید.

دستگاه طلایاب

دسیسه خاصی وجود دارد که مردان را در فضای باز به شکار طلا می کشاند. شاید این ایده به‌کارگیری «چیز بزرگ» یا یک رویا باشد که واقعاً می‌تواند محقق شود. بنابراین، بسیاری از کاوشگران طلا، مکان شمع های لایروبی قدیمی را جستجو می کنند و از فلزیاب های خود در آنجا استفاده می کنند. اگر قبلاً از علاقه مندان به فلزیابی هستید، چرا به دنبال طلا نروید؟ جستجوی قطعات طلا احتمالاً سرگرمی برای کسی نیست که فقط می خواهد چند ساعت سرمایه گذاری کند و انتظار دارد با موفقیت به خانه بازگردد. نیاز به زمان، تحقیق، صبر زیاد و تجهیزات مناسب دارد.

داستان‌های زیادی وجود دارد که نه افراد مشهور، بلکه افراد عادی در آن نقش‌آفرینی می‌کنند که به سادگی با چند ساعت بیرون رفتن در هر روز و کشیدن فلزیاب خود به چپ و راست، اشیای ارزشمند شگفت‌انگیزی پیدا کرده‌اند. در اینجا محبوب ترین داستان ها در مورد یافته های فلزیاب آورده شده است.

آیا فلزیاب ها می توانند طلا پیدا کنند؟

در مورد آشکارسازهای شکار طلا، دو نوع وجود دارد – فرکانس بسیار پایین (VLF) و القای پالس (PI). آشکارسازهای VLF که برای یافتن طلا طراحی شده‌اند، دارای فرکانس کاری بالاتر نسبت به مدل‌های دیگر هستند تا حساسیت بیشتری به قطعات کوچک طلا ارائه دهند. از نظر واقع بینانه، شانس یافتن یک قطعه نوک مداد بیشتر از کشف یک قطعه بزرگ است، به همین دلیل است که بسیاری از شکارچیان طلا یک آشکارساز VLF را انتخاب می کنند. در همین چارچوب فکری، یک کویل جستجوی کوچک نیز حساسیت بیشتری نسبت به قطعات کوچک طلا ایجاد می کند. با این حال، این کویل‌های جستجو به اندازه کویل‌های بزرگ‌تر زمین را پوشش نمی‌دهند یا عمق آن را جستجو نمی‌کنند.

آشکارسازهای القای پالس (PI) کمی گران‌تر هستند زیرا فناوری جدیدتری برای یافتن قطعات طلا ارائه می‌دهند. آنها با عمق تشخیص پیشرفته و عملکرد بالا در خاک معدنی ساخته شده اند. آزمایش‌های میدانی این ادعا را تأیید می‌کنند که آشکارسازهای PI می‌توانند قطعات بزرگ را تا عمق ۲ فوتی یا بیشتر شناسایی کنند. بسیاری از این واحدها به گونه ای طراحی می شوند که نسبت به تکرارهای قبلی سبک تر باشند. بسیاری از آنها در آب های کم عمق نیز ضد آب هستند. شکارچیان مشتاق طلا به سمت واحدهای PI حرکت می کنند، اگرچه برخی می گویند از هر دو نوع ردیاب طلا استفاده می کنند.

طلایاب
طلایاب

شرکت راد فلزیاب:

در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت راد فلزیاب انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت راد فلزیاب به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن تماس: 09122200779