دستگاه مورگان 20000 : در سیستم ها ۳ کاره شما متناسب با هدف و زمین خود کابرد دستگاه را تغییر میدهید و میتوانید بهترین نتیجه را بگیرید هر کویلی و سنسور اسکنی مناسب با هر عمقی است برای اهداف کم عمق بهتر است از کویل ۲۵دابل دی یا ۵۵ مونو استفاده نمایید فریم های بزرگ راهی برای حذف فلزات کم حجم و سطحی هستند گنجیاب مورگان ۲۰۰۰۰ شامل ابزار و متعلقاتی می باشد که می تواند در افزایش عمق و کارایی فلزیاب Morgan Ms 20000

مورگان ام اس 20000 موثر باشد، این دستگاه از جمله بهترین فلزیاب های پالسی موجود در بازار فلزیاب است، البته فلزیابهای پالسی فراوانی هستند که در بازار بفروش می رسند ولی کیفیت و کارایی این دستگاه را ندارند.

راد فلزیاب
راد فلزیاب

قیمت دستگاه فلزیاب مورگان 2000

اگر ادعا کنیم که این نقطه زن پالسی بهترین انتخاب است ادعایی دور از واقعیت نیست، فلزیاب های فراوانی در ایران به فروش می رسند اما نتیجه نهایی این دستگاه قابل قیاس با دیگر مدلها نیست.

مورگان ۲۰۰۰۰ دارای سوپر سنسور تصویربرداری با قدرت بالای ۲۰۰ تسلا میباشد که نسبت به سنسور های بازار ۲ برابر افزایش قدرت دارد شما میتوانید با این سنسور تمامی لایه های خاک را به صورت ۳ بعدی نگاه کرده و تشخیص دهی که چه فلزیا یا غیر فلزی در چه عمقی از خاک پنهان و یا مدفون شده است.

علاوه بر سوپر سنسور شما از یک سنسور لایو افقی نیز در مورگان ۲۰  هزار بهره میبرید که برای سرعت دادن به تصویر برداری و مشخص نمودن عمق هدف میباشد.

لوازم جانبی قابل اتصال:

کویل ۲۵ قابل خرید سانت دابل D بهترین کویل برای تفکیک طراحی بهتر با مقیاس و حجم کمتر و قدرت نفوذ در اعماق بیشتر عددی اهداف فلزی است.

لوازم کویل ۵۵ متر مربعی با ساختار جدید سانت مونو مناسب یافتن مجهز به تکنولوژی پیشرفته کنترل قدرت سیگنال و پالس اشیا فلزی متوسط در عمق بیشتر است.

فریم یک در یک مناسب یافتن اهداف متوسط در عمق کمتر از ۲ متر است

فریم یک و نیم در یک و نیم قابل خرید مناسب یافتن فلزات متوسط و بزرگ در عمق کمتر از ۳ متر است

فریم دو در دو قابل خرید مناسب اهداف عمقی وزیر یا کمتر از ۵ متر است

فریم سه در سه قابل خرید برای اهداف خیلی بزرگ و عمق ۸ متر مناسب است

خرید دستگاه فلزیاب مورگان 2000

ویژگی ها:

فناوری ارتقا یافته برای کشف طلا و فلزات ارزشمند و معادن

مجهز به تکنولوژی جدید تر برای حذف نویزهای مغناطیسی برای کاهش

مجهز به کنترولر دقیقتر برای نفوذ در اعماق

Digital و Analog دارای تبدیلهای

دارای انواع حالات تنظیم برای حذف فلزات آهنی برای کاوش دقیقتر

Anodizing مجهز به بدنه فلزی با پوشش اکسیدی به کمک فناوری

قابلیت اتصال به کویلهای جدید با طراحی ساختار بهتر ۵۵ و یک در یک و دو در دود قابل خرید

 قابلیت جستجوی بهتر در مناطق سخت و دشوار کوهستانی و زمین ها سخت و دشوار

عمق اسکن بالای ۱۵متر است

عمق ردیاب بالای ۱۰متر است.

راد فلزیاب
راد فلزیاب

شرکت راد فلزیاب:

در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود، همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضا