خرید و فروش دستگاه فلزیاب: شرکت راد فلزیاب با بیش از 20 سال سابقه درخشان در خرید و فروش دستگاه فلزیاب یکی از بزرگترین وارد کننده ها و فروشنده های دستگاه های فلزیاب،گنج یاب و طلایاب میباشد که حتما اسمش به گوش اکثر دوستداران این حرفه رسیده است،همچنین این شرکت تمامی دستگاه های خود را با گارانتی، خدمات پس از فروش، تست و آموزش رایگان در خدمت مشتریان قرار میدهد.

خرید و فروش دستگاه فلزیاب:

این روزها دستگاه های فلزیاب با حقه های زیادی توسط دلال های این بخش تبلیغات شده و به فروش میرسد از جمله:

دستگاه های فلزیاب از راه دور

دستگاه فلزیاب ماهواره ای

و خیلی موارد دیگر

امروزه ما با مشکلات شدیدی مثل تحریم های بین المللی اقتصادی و بازار بی ثبات ارز در کشور رو برو هستیم که اینها باعث افزایش چشم گیر  قیمت  دستگاه های فلزیاب ها شده اند.

new gif
new gif

همچنین وجود قطعات تقلبی و فیک چینی در بازار یا وجود فلزیاب های تقلبی دست ساز که در عمل هیچ کارایی ندارند و فقط با نام فلزیاب های خارجی فروخته میشود باعث میشوند که بی ثباتی در قیمت فلزیاب ها ایجاد شود پس یکی از مهم ترین گزینه ها برای خرید دستگاه فلزیاب شناخت شرکت میباشد و اینکه شرکت دارای مکان مشخص و ثابتی باشد و دستگاه فوق شامل گارانتی و خدمات پس از فروش باشد.

خطاها و مشکلات دستگاه فلزیاب چیست؟

1-عمق کم جهت شناسایی فلزات

2-خطاهایی از جمله رد شدن از سنگ های سخت مانند ساروج

3-شناسایی آهک و سیلیس به عنوان فلز

4-شناسایی رگه های معدنی (اصطلاح عامیانه:ذرات) به عنوان فلز

5-شناسایی زغال و خاک پخته (آجر) بعنوان فلز

6-شناسایی فلز ات پوسیده و رگه های فلز بعنوان طلا و فلز

7-نبود تفکیک خوب و تفکیک آهن زنگ زده بعنوان فلز با ارزش

8-خطای دستگاه در مناطق مرطوب و اختلال در کار دستگاه

9-شناسایی استخوان سنگ های ریز بعنوان فلز

10-به هم خوردن بالانس در کمتر از 30 ثانیه

نکاتی که باید به آنها حتما قبل از خرید دستگاه فلزیاب توجه کنید تا از خریدی آسوده و مطمئن بهره مند شوید.

-مطمئن شوید که فروشندگان جا و مکان ثابتی دارند و تست های لازمه را انجام می دهند.

با توجه به کلاه برداری های صورت گرفته افراد ناشناس با بهانه هایی از جمله موارد زیر اقدام به کلاه برداری میکنند:

الف)دستگاه ها را از خارج وارد میکنیم و نمیتوانیم مکان ثابتی داشته باشیم!

ب)تمامی شرکت های فروشنده دستگاه تحت نظر هستند.

پ)چون دستگاه های ما با کیفیت است تحت نظر هستیم و نمیتوانیم مکان ثابتی داشته باشیم.

جای بسی تعجب است که برخی از افراد بدون داشتن اطلاعات از مکان فروشنده وجه واریز میکنند و به امید ارسال دستگاه می نشینند!!

خرید و فروش دستگاه فلزیاب1
خرید و فروش دستگاه فلزیاب1

اما در صورتی که جا و مکان فروشنده مشخص باشد و محل شرکت هم مشخص باشد با استفاده از شماره ثبت، می توان اصالت شرکت را استعلام نمود و با خیالی راحت خرید کرد.که البته در این زمبنه 90% شرکت ها ثبت شده نیستند!!

پس قبل از خرید حتما در مورد مکان فروشنده تحقیق کنید و موارد زیر را کنترل کنید:1-اجاره یا بنام بودن مکان شرکت-مدت زمان فعالیت شرکت و افتخارات آن

1-دستگاه مورد نظر را در ساروج و زیر خاک تست کنید(بدون تست به هیچ عنوان نخرید)

2-دستگاه را درمیان خاک،ذرات،آهک،استخوان،زغال،مواد معدنی،سنگهای معدنی،خاک مرطوب و بتن تست کنید و سپس اقدام به خرید کنید(اگر فروشنده از تست در این شرایط اجتناب کرد خرید نکنید)

3-دستگاه طلایاب  را در خاک طبیعی حتما  تست کنید(بدون تست خرید نکنید)

نکات مهم پیش از خرید فلزیاب

تذکر:آماده سازی زمین تست به عهده فروشنده می باشد لذا از پرداخت هر گونه هزینه اضافی بخاطر اماده سازی زمین تست خودداری کنید.

4-گول ظاهر فروشنده و قسم هایی که دم به دقیقه می خورد را نخورید. متاسفانه به علت بی سرو سامان بودن شرکت های فروشنده ، تقریبا 90% این فروشنده ها کلاه بردار بوده و افراد زیادی که اکثرا از روی ناچاری تصمیم به خرید گرفته اند در دام این افراد شیاد و حیله گر می افتند!!

5-مهم:از خرید فلزیاب هایی که اسم و رسم خاصی ندارند و کاتالوگ یا بروشور آنها در هیچ کجا قابل دسترس نیست جدا خودداری کنید!!

با توجه به گزارشات فراوان خریداران ،فروشنده هایی وجود دارند که یک دستگاه را به قیمت های مختلف(4-12-19-47 میلیون)میفروشند.پس قبل از خرید حتما در مورد دستگاه تحقیق کنید!!

6-حتما از گارانتی و خدمات پس از فروش محصول اطمینان حاصل کنید چه خارجی و چه داخلی!!

7- به نوشته های کاتالوگ دستگاه اعتماد نکنید که فقط در حد حرف هستند در حالیکه ملاک اصلی عمق زنی ، در عمل و در سخت ترین شرایط طبیعی است.

8-اگر فروشنده ای در خصوص دستگاه های نقطه زن ادعا کرد که این دستگاه فقط به فلزات قدیمی حساسیت دارد بدانید که کلاه برداری است و به هیچ عنوان صحت ندارد و صرفا برای فروش دستگاههایی است که قادر به پیداکردن فلزات نیستند و یا اصلا ربطی به فلزیابی ندارند.

خرید و فروش دستگاه فلزیاب2
خرید و فروش دستگاه فلزیاب2

هنگام خرید دستگاه فلزیاب باید چه نکاتی را مد نظر قرار دهیم؟

1_ یکی از نکته هایی که باید به آن توجه بسیاری شود این است که لزوما دستگاه هایی که دارای قیمت بیشتری اند عالی و کارآمد نیستن و امکان این که قیمت غیر واقعی بیشتر باشد هم زیاد هست.

به همین منظور ما همیشه به شما عزیزان گوشزد کرده ایم که در هنگام خرید حتما دستگاه را تست کرده و بعد خریدتان را انجام دهید.

2_ خریداران عزیز همیشه به یاد داشته باشید گران قیمت بودن دستگاه های فلزیاب ملاک بر خوب بودن و ارزان بودن آنها دلیل بر ناکارآمدی آنها نیست به این منظور که گاهی دستگاه هایی هستن که با حداقل هزینه که شما پرداخت میکنید بسیار کارآمد و خوب هستن و شما به هدفتان خواهید رسید.

دستگاه های فلزیاب دارای انواع مختلفی هستند که در اینجا تعدادی از آنها معرفی میکینم:

  • فلزیاب TR
  • فلزیاب ماهواره ای
  • فلزیاب دوربینی
  • فلزیاب پالسی
  • فلزیاب VLF
  • فلزیاب لیزری
  • فلزیاب GPR

 فلزیاب TR:

دستگاه های TR عبارت است از دستگاه هایی اند که تفکیک نداشته و عموما برای پیدا کردن لوله ها در زیر زمین استفاده از انها صورت میگیرد، کارکردن با این نوع دستگاه ها بسیار سخت بوده و به دلیل خطای بسیار بالا تقاضای بسیار کمی دارند.

فلزیاب ماهواره ای:

دستگاه فلزیاب ماهواره ای این دستگاه ها اصلا وجود خارجی نداشته و دسیسه ی کلاهبرداران بوده به هیچ وجه اطمینان نکرده زیرا دستگاههایی که با عنوان فلزیاب ماهواره ای به فروش میرسد ژئوفیزیک بوده و کاربرد فلزیابی یا گنج یابی ندارد.

فلزیاب دوربینی:

فلزیاب دوربینی این مورد هم یکی از دیگر موارد کلاهبرداری افراد سودجو در این حرفه میباشد، همچین دستگاهی اصلا وجود خارجی نداشته و کلاهبرداران دوربین های مستند سازی که برای ضبط با کیفیت صدا و تصویر حیوانات میباشد را به عنوان فلزیاب mtl به فروش میرسانند.

فلزیاب لیزری:

فلزیاب لیزری  متاسفانه عده ای به اسم وجود گرما در اطراف فلزات قدیمی اقدام به فروش این دستگاه های گرماسنج به اسم فلزیاب کرده اند.غافل اینکه این گرما در عمق زمین قرار دارد نه در سطح زمین و این گرما هم به حدی نیست که سطح زمین را تحت تاثیر خود قرار بدهد.

از این دستگاه ها به عنوان فلزیاب مادون قرمز هم به فروش می رسد. این دستگاه های ترمومتر لیزری هیچ کاربردی در گنج یابی ندارند و فروش آنها در این زمینه کاملا کلاهبرداری می باشد.

فلزیاب GPR:

فلزیاب GPR این نوع فلزیاب کاملا شبیه رادار عمل میکنند یعنی موج رادیویی با سرعت ۱۰ تا ۱۰۰۰ مگاهرتز ارسال شده و در عمق به فلز برخورد کرده و برمیگردد و شروع به تشابه سازی میکنند.

این نوع دستگاههای فلزیاب به صورت تصویری هستند و عمق فلز را نشان میدهند. نسبت به سایر فلزیاب ها عمق بیشتری دارند و بیشتر در زمینه مطالعات زمین شناسی استفاده میشوند. در زمین های ساروجی،سنگی و صخره ای میزان عمق آنها به دلیل عدم نفوذ امواج کاهش می یابد و فقط توانایی یافتن فلزات با حجم بسیار بزرگ را دارند. همیشه نتایج آنها درست نیست و بیشتر در زمینه معدن یابی استفاده می شوند.

خرید فلزیاب کارکرده:

در شرکت راد فلزیاب خرید و فروش دستگاه کارکرده صورت میگیرد اما با این حال ما همیشه به متقاضیان عزیز توصیه میکنیم که از خرید دستگاه دوم صرف نظر کنند و زیرا در دستگاه های فلزیاب اینکه چه تنظیماتی در آن انجام شده یا اینکه ضربه خورده یا خیر بسیار مهم میباشد، از همین رومیتوانید با هزینه ی کمتر دستگاه آکبند تهیه کنید و آسوده خاطر از کارکرد دستگاه کاوش انجام دهید.

راد فلزیاب
راد فلزیاب

شرکت راد فلزیاب:

در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت راد فلزیاب انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت راد فلزیاب به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن تماس: 09122200779