اطلاعات فلزیاب: در چندین سال اخیر به کرات دیده شده است که به دستگاه هایی مانند: ولت متر، مولتی متر، فرکانس متر اصطلاح فلزیاب اطلاغ میشود و برایشان کاتالوگ جعلی درست کرده و با عنوان های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب به فروش میرسانند اما دستگاه های فلزیاب کاملا از نظر عملکرد متفاوت بوده و میتوانند به بهترین شکل و عمق های مختلف فلز ها را برای شما پیدا کند.

دستگاه فلزیاب، طلایاب، گنج یاب،  توسط کشورهایی از جمله آلمان، ترکیه،استرالیا،ژاپن و چین تولید و به بازارهای جهانی عرضه میگردند . نوع تفکیک در انواع فلزیاب متفاوت است و تفکیک فلزات در دستگاه های فلزیاب بوقی و تصویری با هم متفاوت است.

در واقع اگر حساسیت کار برای شما بالا است و در مورد محلی که قصد بررسی آن را دارید مطمئن نیستید بهتر است که گزینه های تشخیص نوع فلز و یا همان مدل های تشخیص طلا (جاست گلد) را انتخاب کنید.

قیمت دستگاه فلزیاب:

البته که قیمت فلزیاب با توجه به متراژ عمق، تشخیص نوع فلز و … متغیر بوده و میتواند تاثیر بسازیی در قیمت گذاری این دستگاه ها داشته باشد.

اما یکی از نکات دیگه ای که در قیمت گذاری دستگاه تاثیر دارد کشور سازنده میباشد،اینکه دستگاه اورجینال یا مونتاژی که شما تهیه میکنید ساخت کدام کشور میباشد و تکنولوژی به کار رفته در دستگاه نیز میتواند تاثیر چشم گیری در قیمت دستگاه داشته باشد.

مثلا از آپشن هایی که در قیمت گذاری دستگاه بسیار تاثیر دارد: متراژ عمق زنی دستگاه، تفکیک، و اینکه دستگاه پک باشه یا اینکه یک آپشن داشته باشد مثلا: نقطه زن- ردیاب- اسکنر به تنهایی باشد.

اطلاعات فلزیاب
اطلاعات فلزیاب

فلزیاب چیست و چه کاربردی دارد؟

فلزیاب را میتوان یکی از بهترین وسیله ها برای پیدا کردن اجسام مدفون شده در زیر خاک یا دیواره ها دانست، که اغلب میتوانند اجسام را در عمق 2_ تا 3 متری پیدا کرده و نوع فلز را نیز برای شما مشخص کند.

اکثرا با شنیدن اسم فلزیاب براین میشوند که این دستگاه ها فقط برای گنج یا بی مورد استفاده قرار میگیرند اما حقیقت مطلب این است که از آنها در موارد زیادی مانند: مین یابی ، در فرودگاه ها برای پیدا کردن اجسام فلزی، بسیاری از مهنرسان برای لوله یابی از آن ها استفاده میکنند، بسیاری از افراد برای تفریح و تعداد کثیری هم برای گنج یابی از آن استفاده میکنند.

که این روزها در بین عموم مطرح است از دستگا ها برای گنح یابی استفاهد میککند و در بسیاری از موارد چون ایران کشور بسیار باستانی میباشد و مملو از علائم و نشانه میباشد به همین مقدار دارای گنج های پنهان فراوانی نیز است که  افراد به آنها دست پیدا میکنند.

اینکه دستگاهی که شما تحت اختیار دارید دارای چه آپشن هایی است بسیار مهم بوده مثلا دستگاهی که نقطه زن_ ردیاب و اسکنر باشد میتواند رسیدن شما به مقصد را بیمه کند همچنین اگر ویدئو سنسور داشته باشد میتوان گفت راه را ببرای رسیدن شما به مقصد هموار میکند.

اطلاعات فلزیاب ارزان
اطلاعات فلزیاب ارزان

اجزایه تشکیل دهنده فلزیاب:

از اجزابه تشکیل دهنده فلزیاب میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

دستگیره تعادل (اختیاری): جهت حفظ تعادل دستگاه بهنگام جلو و عقب بردن آن بکار می رود.

جعبه کنترل: شامل مدارات کنترلی، سیستم سخنگو، باطری و ریزپردازنده است.

میله: جعبه کنترل را به سیم پیچ وصل می‌کند تا شما بتوانید از فلزیاب بدون خم‌شدن استفاده کنید.

آنتن: بخشی است که وجود فلز را در یک محدوده مشخص احساس می‌کند.

صفحه نمایش:

اطلاعات فلزیاب
اطلاعات فلزیاب

شرکت راد فلزیاب:

در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت راد فلزیاب انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت راد فلزیاب به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن تماس: 09122200779