اسکنر

نقطه زن به فلزیاب یا طلایابی گفته می شود که می تواند نقطه دقیق هدف را با تلرانس بسیار پایین تر مشخص کند که بعضی از نقطه زن های پیشرفته قادر به اسکن فلز مورد نظر و مشخص کردن عمق فلز نیز هستند.

سنسور های اسکنر سنسور اسکنر ها قادر به تصویر برداری از اعماق زمین هستند سنسور ها بسته به میزان قدرت دریافتی خود در اعماق زمین نفوذ دارند و همینطور رزولیشن تصویر برداری و کیفیت آنها با یکدیگر تفاوت دارند سنسور ها داری تکنیکها مختلفی برای تصاویر برداری هستند از جمله بهترین سنسور های تصاویر برداری از اعماق زمین میتوان به سنسور اسکنر های شرکت OKM یا شرکت SHARK METAL و یا FGM الکترونیک اشاره کرد که در صنعت فلزیابی و دفینه یابی در کشورهای صاحب صنعت از آنها استفاده میشود سوپر سنسور با قدرت بیشتری از سنسور ها در سیستم های پیشرفته تر و قدرتمند تر استفاده میشود و همینطور مولتی سنسور نیز از انها قویتر میباشد و میتوانددر اعماق بیشتری نفوذ کند و تصاویری با کیفیت بیشتری ارائه دهد سنسور ها و یا سوپر سنسور ها و یا مولتی سنسور ها قابل نصب بر روی کلیه فلزياب ها و سیستم های دفینه یابی میباشد و برخی از سنسور ها مانند لایو سنسور و یا ویدیو سنسور ها که جدید وارد بازار شده اند دارای کیفیت فیلم برداری با قدرت بسیار بالا در کیفیت و عمق نیز هستند سنسور . سوپر سنسور . مولتی سسنور . ويدیو سنسور شما میتوانید با سنسور های جی پی ار یا مگنتیک فلزات قدیمی و یا حفره ها و یا سنگ چین ها و یا دیوارهای خشتی و یا دیوارهای ساروجی و خاک دست خورده تشخیص دهید و عمق و حجم هدف را تقریبی به دست آورید.

 

magnus-powerfull
magnus-powerfull

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت راد فلزیاب انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت راد فلزیاب به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

در شرکت راد فلزیاب سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی،ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت راد فلزیاب به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

تلفن تماس: 09122200779